Přejít na obsah

UPC má nový ceník služeb platný od 2.9.2013


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Amigounek

Hmm tak to bude zajímavé....v prosinci jsem volal do callcentra upc,že chci po 6 letech zrušit net ( mám fiber 32) druhej den mi zavolali a po menším rozhovoru mi chlápek nabídl zajímavou cenu na 12 mesicu....vzal jsem si den na rozmyslenou a nakonec to vzal s tim ze si mam zavolat zas za rok :) ....platim ted 336 vcetne modemu MotorolaSB5100E....Prosinec tu bude co nevidet a jak koukam tak 40/4 by me vyslo na 500 s modemem..coz je docela narust a navic jak sem tu cet tak hrozi vymena modemu za dalsich 650. Tech 32/1.5 bohate staci.....Myslite ze s nima bude rec na zachovani stavajici sazby na dalsi rok?

 

Zustal jsem hlavne kvuli tomu ze mi bylo prislibeno prodlouzeni na dalsi rok..cimz bych se dostal cenove na uroven jakou mi nabidl jinej poskytovatel s tim ze prvniho pul roku sem mel mit zdarma kdybych k nim pred rokem presel od upc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kuhn

mas to same jako ja, a dokut ta 32 bude v ceniku a porad bude stat tolik aby i s 50% slevou byla za 336kc tak to urcite nechaj i na dalsi roky. Me zavolani ceka taky v prosinci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S věrnostní slevou budeš mít balíček Internet 5M+DTV Klasik+EBT+Telefon 100 za 349 + pronájem zařízení, tak nechápu co řešíš.

 

jo tak mi rekni kde... :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...