Přejít na obsah

zpomalení místo zrychlení ...


Návštěvník janda008

Doporučené příspěvky

no právě... a nikde neni záruka, že to tak bude vždycky, většina webovejch serverů pustí na jeden soubor maximálně pár desítek Mb/s, takže vyvozovat ze současný situace jakýkoliv závěry neni moc dobrej nápad :) jestli víc souborů (ideální testovací minimum 10 ks) jede plnou rychlostí, je to fpoho :cool:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kuchy

ne není to v poho ;-)

 

1) ok vytížení tý linky vice souborama chápu

 

ale druhá věc je to normální brouzdání, které se prostě zpomalilo po změně na jinou rychlost resp. spíš politiku. Vzdálené servery s tím nemaj nic společného u nich se nic nezměnilo ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník janda008

No hlavně je třeba si uvědomit co zvládne váš stroj :) já to vidím tak že tohle je můj strop a myslím si že už s toho víc nevymáčknu :) a celkem mi to i stačí :) jen mě zajímalo jak to doopravdy je :) a taky co bych mohl chtít po 5 let starém pc :) ...

5954afbd806e7_Beznzvu.png.359e599b2ace4d441e68584bf1b73298.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli to někdy někde stahovalo jeden soubor rychlostí 120 Mb/s, tak bych si to chtěl taky vyzkoušet...

Ale stahovalo.Na tarifu 120/10 jsem jel jeden soubor na jednom vláknu 15mb a bylo to na serveru sharerapidu.A bylo to tak stále v průběhu roku a půl. :salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...