Přejít na obsah

výpadky internetu


Návštěvník wayfarer

Doporučené příspěvky

Návštěvník wayfarer

Zdravím,

 

přestěhoval jsem se do studentského baráku a neustále řeším něco kolem internetu. Náš pokoj je v 2. podlaží, modem v 1. hned pod náma. Wifi chytáme docela s uspokojujícím signálem. Kvůli připojení mého stolního pc jsem si zakoupil (http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 72Z90UBZR3). Rychlost a vše je v pořádku, jen mám občas výpadky v rozmezí mezi 30 s - 5 minut kdy internet nejde, signalizuje to žlutý vykřičník. Je možné, že mám router špatně nastavený? Díky za radu.

 

Ps. je možné, že by můj router měl nějaký vliv na špatný chod wifi z modemu dole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník wayfarer

Tak to nevím, jak říkám, přestěhoval jsem se nedávno, tak mi ženská dala jen pw k wifi a podle názvu vím, že je to upc :D Jinak normálně to jede kolem 20-30 mb/s - 3-7 mb stahování. Jen mi vrtají hlavou ty random výpadky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimte Slamba neposlouchej, pro nej neni dobry zadny router, ktery nema aspon parametry pro nejrychlejsi tarif UPC,

ktery ale kdekdo nepotrbuje.

 

Ja mam stejny router jako ty, resp. asi nejakou starsi variantu, protoze ten muj ma jiny vzhled, ale je to stejny typ,

pro rychlost do 60 Mbit vpohode staci, ja s nim zadne problemy nemam.

 

Ty vypadky muzou byt zpusobene routerem, ale take treba vadnym UTP kabelem a pod.

Takze odpojit router a testovat bez nej a s jinym sitovym kabelem

a podle vysledku testu uvidime.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,chtěl by jsem se zeptat,jaké mám nároky na opravu netu,jde o to,že mám netbook na kterým net jede,ale pak mám playstation3 na kterym mi net padá zhruba co 4minuty,se odpoji a musim znovu připojit, poskytovatel po mě chce 4000 korun za opravu aby mi to jelo i na pleju,přitom je chyba na jeho straně,pořád připojuje další a další lidi,a net je podle mě přetíženej,ale i tak na netbooku se mi neodpojuje,tak nevim,děkuji za každou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...