Přejít na obsah

Wifi router pro tarif 240/20


Návštěvník kockonos

Doporučené příspěvky

Návštěvník kockonos

Dobre dopoledne ,

 

dostal jsem od UPC email ze me zdarma zvedaji rychlost na vyse zminenou z puvodni 120/12 . Od UPC mam Ubee a k nemu Linksys E2000 wifi router . Zda se ze uz mam navyseno nebot upload uz mam 20Mb/s . Ale download se pohybuje max okolo 140Mb/s . Je slabe misto ten wifi router ? Nemate nekdo prosim zkusenost ?

Moc diky kockonos :diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník superpepino

Váš problém je i můj problém. Já to mám asi ještě zkomplikovný tím, že jsem před rokem modem od UPC koupil, abych neplatil ten měsíční poplatek. Když jsem do UPC volal, řekli mně, že těch 240/20 mám jako "bonus", na což můj modem nestačí. Tenhle mám někomu dát a koupit si /nebo půjčit/ od nich nový !! Takže když máme "bonus", tak nám tím zavřeli hubu. Nový stojí přes 2000 Kč a instalace na zapůjčení nového doma asi 400 Kč. Měsíční zapůjčení 70 Kč. Slečna předtím mně říkala přes 600. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos

Tak to vypada ze muj router Linksys e2000 je slabe misto , naprimo k pc kabel z modemu Ubee me dava 220Mb/s s routerem cca 150Mb/s . Marne jsem hledal pro tenhle router max propustnost pro WAN -> LAN .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mayki

Můj router TP-Link WR1043ND taky nestíhá, dává max 130Mb/s, bez routeru na přímo s Cisco EPC3212 to jede 220Mb/s, budu se muset poohlídnout po něčem rychlejším, co říkáte na TP-LINK TL-WDR4300 :?:

http://www.czc.cz/tp-link-tl-wdr4300/109829/produkt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...