Přejít na obsah

Wifi router pro tarif 240/20


Návštěvník kockonos

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník superpepino

Technicolor mám, rychlost se pohybuje v rozmezí 215 - 236 Mb, upload 19.60 Mb. To wifi se mně nezdá - rychlost 37 Mb se mně zdá ve srovnání s pevným připojením slabá. Kamarád má downlaod na pevné připojení 60 Mb a wifi 33 Mb. To wifi není zas takový rozdíl. Ale u mně je to propastný. Máte někdo s tím zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem si pro zajímavost taky udělal speedtesty a nabízí se zajímavá otázka... proč mám přes wifi v benešově tak mizerný stahování a v praze tak mizerný odesílání, když stahování i odeílání jede naplno, jenom pokaždý na jinym serveru? :shock: teda to zajímavý na tom je, že po kabelu jede obojí naplno z obou serverů, tzn. nevim, jestli je to záležitost speedtestu nebo wifiny, na test přes ftp zatim nebyl čas a jinak to asi nezjistim :? btw wifi sem měřil jenom přes jednu zeď...

 

kabel - praha, benešov

3009241649.png3009244388.png

 

wifi - praha, benešov

3009233933.png3009236341.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technicolor mám, rychlost se pohybuje v rozmezí 215 - 236 Mb, upload 19.60 Mb. To wifi se mně nezdá - rychlost 37 Mb se mně zdá ve srovnání s pevným připojením slabá. Kamarád má downlaod na pevné připojení 60 Mb a wifi 33 Mb. To wifi není zas takový rozdíl. Ale u mně je to propastný. Máte někdo s tím zkušenosti?

Wifi neni kabel, u bezdratu zalezi na mnoha okolnostech na jakou rychlost se nakonec dostanes,

neco si o tom nastuduj.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...