Přejít na obsah

LG 32LM3400 - problém s kabelovým tunerem?


Návštěvník carlos74

Doporučené příspěvky

Návštěvník carlos74

Zdravím všechny a mám následující problém.

Mám novou výše uvedenou TV spárovanou s novým CA modulem.

Vše funguje OK,jenom TV "tuhne" v několikasekundových intervalech...tedy obrazově a zvukově jede vše v poho,

jenom když potřebuju přepínat kanály,ovládat hlasitost,cokoliv v menu apod,zmáčknu ovladač,ale příkaz se třeba

provede až za 3,4,5sekund,v extrémním případě i 10sekund!!! Nejlíp se to pozoruje,když přepnu do teletextu,

krásně je vidět,jak se zastaví a pak přeskakuje časový údaj v rohu obrazovky.

 

Když jsem TV propojil jen s HD PVR,tak vše bylo v poho.

Kdž jsem TV naladil jen přes anténní tuner,vše bylo v poho.

Jak jsem ale naladil přes kabelový tuner(zasunutí CAmodulu na to žádný vliv nemá),začne se objevovat to zasekávání.

 

Jak ale píšu,obraz a zvuk jsou naštěstí úplně v poho(mimochodem nádhernej obraz i zvuk),jen to "zasekaný ovládání".

 

Chci se tedy zeptat,jestli s tím nemáte někdo nějakou zkušenost.Je-li to třeba problém značky LG nebo problém

vestavěných kabelových tunerů obecně nebo problém přímo tohohle kusu TV....já jsem až doposud používal jen externí STB,tak nevím.

 

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník carlos74

...tak ten firmware mě taky napadnul,ale nejdříve jsem kontaktoval přímo LG přes inet.formulář.

Tam mi poradili provést nejprve aktualizaci SW CAM modulu a pak vrátit tovární nastavení TV.

V menu pro nastavení CI slotu jsem žádnou aktualizaci nenašel,takže stejně nakonec asi provedu aktualizaci toho firmware pro TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...