Přejít na obsah

STB HD s PVR - UPC


Návštěvník petrenka

Doporučené příspěvky

Návštěvník palox

Tomus díky za odpověď.

 

Petrenka u toho AB CryptoBox 550HDC bylo možné sledovat nahraný pořad zatímco se jiný nahrával? A to že se nezapnulo nahrávání dělaly oba kusy?

 

Moc toho na výběr v této cenové relaci není,ještě když k tomu připočtu ca modul a ext. disk, tak si možná raději koupím ten jejich Kaon KCF-B4003HCO,je fakt tak strašnej jak plno lidí píše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrenka

Jelikož je to jednotunerový, tak lze sledovat ten stejný plus jeden či dva programy(asi na stejné frekveci-nevím přesně). Ano na obou HDD nahrával naprosto nepravidelně. Já jej taky používám jen pro záznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

A to Amiko to ma s tim nahravanim a nemoznosti sledovat uz nahrane taky tak? Uz jsem ten cryptobox objednal, ale toto je pro me dost velka prekazka.

Takze kdyz se divam na nejaky nahrany porad a casovac spusti nacasovane nahravani, tak se mi to prehravani vypne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
Návštěvník kully

Jak je to s Amiko Alien 2 Triple tuner (S2+S2+T/ C) LAN PVR ? Bude fungovat, kdyz do nej vlozim kartu ?

Nema totiz CI slot. Jde vubec od UPC objednat samostatna karta ? Zajima me jestli tam bude fungovat treba pres nejaky softcam v E2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...