Přejít na obsah

CI modul a kabelovka od UPC - 2TV v domacnosti - zappojeni


Návštěvník Michal Vorel

Doporučené příspěvky

Návštěvník Michal Vorel

Dobry den, jsem spise televizni analfabet, tak sem pisu o radu.

Objednal jsem si kabelovou tv+internet kombi klasic od UPC za 499kc. Mam doma 2 TV. V obyvaku novou 47" LG 47LA640S a v loznici LCD TV HD ready 82cm smamsung z roku 2007. Jde mi o to, ze jsem si objednal ne STB,ale ten CI modul, takovou tu karticku. tV v obyvaku to podporuje, ale v pokoji ne... To budu muset koukat na kabelovku jen v obyvaku a v loznici ne?? Tam mi nezbude nic, nez koukat klasicky pres antenu na tech blbych a nekvalitnich cca 18programu??? :-/ Je nejaka moznost, jak to vyresit, aby mi tam taky sla ta kabelovka???? Moc dekuji za odpoved. Michal vorel, Plzen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Michal Vorel

Ten samsung je presne tenhle. https://kak.cz/zbozi/tva727k-samsung-le ... ila-white/

Mam v loznici k nemu HD STB a chytam tam i nejake HD kanaly co jsou zadarmo(ackoliv jich moc neni i NOVU HD ted zrusili). A jde mi o to, ze kdyz tu CI kartu napalim do ty novy tv v obyvaku, jestli se na ty vsechny kanaly od ty kabelovky UPC budu moc teda koukat i v loznici na samsungu. ??? Byla by skoda, kdyby mi fungovali jen na ty novy telce LG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Michal Vorel

Jedine me napada, ze vlastne az mi budou zapojovat tu kabelovku, tak mi daj takovou biou krabicku jeste, ze ano??? A vlastne z ty bily krabicky povede antenni kabel do tv v obyvaku, do ni strcim tu CI kartu a melo by to byt no problemo. A kdyz koupim rozbocovac a pichnu ho do ty bily krabicky a provedu kabel do loznice do toho HD STB Evolve a ten nasledne propojim s tim Samsungem, tak bych to teoreticky chytit mel,nebo se pletu??? Rikam, nevyznam se, jen me to ted napadlo, ze by to takhle jit mohlo? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kdyz koupim rozbocovac a pichnu ho do ty bily krabicky a provedu kabel do loznice do toho HD STB Evolve a ten nasledne propojim s tim Samsungem, tak bych to teoreticky chytit mel,nebo se pletu???

Takhle ti pujdou jen volne programy, ktere jsou v kabelu v norme DVB-T. Pokud bys chtel videt na Samsungu placene programy z LG, tak jedine zkusit je propojit SCARTem a používat Samsung jako monitor. Nikdy jsem takový úlet nezkoušel ale celkem by mě zajímalo, jestli by to hrálo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Michal Vorel

Jasne, rozumim, ta prvni je vyresena pres ten CI modul to je cajk. Ale ta v loznici, ja k ni mam Evolve HD DVB-T STB. Presne tenhle http://hdworld.cz/audio-video/evolve-pr ... derem-2331. Ja si myslim, ze kdyz propojim ten STB s tou bilou krabickou od kabelovky co mam(vede mi do ni i modem od UPC) a pak propojim ten STB klasicky HDMI s TV, tak by mi tam meli hrat stejny kanaly co budou na tej tv v obyvaku,no ne?? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Michal Vorel

Dekuju za rady,chvili mi trvalo, nez jsem to pochopil, ale alespon uz se v tom vyznam a orientuju trochu :-)Stara telka v loznici mi nepojede jako ta nova v obyvaku s tou CI kartou, ptz v loznici mam STB DVB-T HD a abych chytil kabelovku jako v obyvaku musel bych si poridit novy STB DVB-C HD!!! A ten moc levnej neni teda... Kazdopadne teda mam posledni otazku. pokud si necham stavajici DVB-T HD STB, tak budu mit v loznici to samy co ted? Tzn pouze to ze spolecne anteny v panelaku(cca 22kanalu)?? Nebo muzu chytit nejaky novy kanaly z ty kabelovky, nejlepe HD??? To ale asi nepujde, ze ne? :-/ Takze mam teda opravdu jen 2 reseni, pokud tomu dobre rozumim a to bud si od UPC koupit ci pronajmout DVB-C modem a mam vsechny kanaly jako na tej novej telce v obyvaku, nebo se na to vykaslu a budu tady mit jen to pres spolecnou antenu,chapu to dobre? ;-) Predem dekuji za potvrzeni me domenky :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Od UPC koupíš CA modul za tisícovku (je vč. karty) a k němu buď DVB-C set-top-box, třeba nějaké Amiko za cca 2 tisíce, anebo rovnou nový televizor, kde už je DVB-C tuner součástí. Ten Samsung z roku 2007 taky nevydrží věčně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...