Přejít na obsah

wifi router TL-WDR4300 a TV Smart Samsung


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník jukl

Ahoj vsem,

je tu prosim nekdo kdo ma tuto kombinaci ?

 

Jedna se mi o to ze bych si rad zakoupil tento modem TL-WDR4300 , protoze muj soucasny router mi propousti internet jen 80 misto 120 ktery si platim ale nasel jsem recenzi kde se

 

pise : Z praxe ještě víme, že router měl problém s televizí Samsung z řady Smart TV, zde ale spíše bude problém na straně výrobce TV s technologií UPnP.

 

Ma te s touto kombinaci nekdo zkusenost ?

 

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Ahoj vsem,

je tu prosim nekdo kdo ma tuto kombinaci ?

 

Jedna se mi o to ze bych si rad zakoupil tento modem TL-WDR4300 , protoze muj soucasny router mi propousti internet jen 80 misto 120 ktery si platim ale nasel jsem recenzi kde se

 

pise : Z praxe ještě víme, že router měl problém s televizí Samsung z řady Smart TV, zde ale spíše bude problém na straně výrobce TV s technologií UPnP.

 

Ma te s touto kombinaci nekdo zkusenost ?

 

diky

Mám oboje (propojeno kabelem) a žádný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jukl
Jenom dotaz, tu rychlost meris kabelem , nebo pres wifi ?

 

kdyz zapojim z kabeloveho modemu internet rovnou do pc tak mam rchlost mezi 110-120 ale kdyz pc pripojim pres soucasny router mam max rychlost 80.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jukl
Ahoj vsem,

je tu prosim nekdo kdo ma tuto kombinaci ?

 

Jedna se mi o to ze bych si rad zakoupil tento modem TL-WDR4300 , protoze muj soucasny router mi propousti internet jen 80 misto 120 ktery si platim ale nasel jsem recenzi kde se

 

pise : Z praxe ještě víme, že router měl problém s televizí Samsung z řady Smart TV, zde ale spíše bude problém na straně výrobce TV s technologií UPnP.

 

Ma te s touto kombinaci nekdo zkusenost ?

 

diky

Mám oboje (propojeno kabelem) a žádný problém.

 

 

Zeptam se a lze pres tento router prehravat filmy po lan kabelu na tv samsung i s titulkama bez problemu ? Muj stary router to umi a bojim se kdyz bych koupil 4300 ze bude stim to problem jak pisou z praxe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud to přehráváš v rámci vnitřní sítě, např. z nějakého datového úložiště (NAS), tak ten router stejně žádnou funkci nemá (akorát přidělí IP adresy). A pokud z netu, tak samozřejmě záleží na tom, odkud to je (http, ftp) a možná budeš muset přesměrovat porty. Ale to není nic tak tragického.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mayki

Já mám nižší řadu toho routeru, TL-WDR3600 a k němu po síti připojené dvě tv Samsung, jedna je C řady a druhá ES, potom ještě dvě stolní PC, jeden NAS, několik telefonů a notebook. Vše jede bez problémů, filmy na obou TV přehrávám pomocí DLNA z NASu bez jakéhokoliv problému a rychlost internetu naměřím takovou :

3060158876.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...