Přejít na obsah

Konkurence UPC ???


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Co soudíte o této nabídce?

Nabídka se snaží oslovit nájemníky především na sídlištích, odhaduji 10 až 15 tisíc domácností. Dále odhaduji, že většina těchto domácností má již přípojku od UPC (nebo od jiných společností, které už v minulosti pohltil tehdejší Karneval). Asi dost zákazníků od UPC odešlo a používá satelitní nebo pozemní příjem (Buková hora, Jedlová hra, místní Vodárna).

Samotný záměr, tedy že na vlastní náklady vybudují optickou síť, vypadá zajímavě. I když to nesleduju, zdá se, že zatím nejsou ve skluzu ale pochybuju, že o služby této společnosti bude nějaký nadměrný zájem (viz ceník).

Netuším, kdo stojí za touto společností, ale od jara, kdy představenstvo bytového družstva zveřejnilo svůj záměr spolupracovat s touto společností, má tato společnost už minimálně třetí webovou stránku zaměřenou na teplicko.

I tato společnost nejspíš zkrachuje, čímž ovšem městskou optickou síť nejspíš získá UPC... (pak by to mohlo být zajímavé)

Při běžném pohledu na nabídku

- nabídka tv programů srovnatelná s UPC

- nabídka připojení na web zdá se lepší, ale pro běžného uživatele zbytečná

- cenově se zdá méně výhodná, než nabízí UPC

 

O oné bílé krabičce (Network Box) jsem nenašel žádné informace, ten pátý (barevně odlišený) port bude asi WAN port, tedy žádná optika po baráku, "jen" ethernet z rozvaděče u paty domu (někde na jiném obrázku to vypadalo jako switch z optiky na ethernet).

Pro příjem tv opět nutný set-top-box (TV box), zde sice vstup ethernetem (asi), ale opět další krabička a DO navíc

 

Zajímají mě vaše názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Na všech postupně přejmenovávaných webech byla nabídka stejně nepřehledná, už od jara...

Samozřejmě jsem hledal různá propojení této firmy, z jednoho pohledu jde o jakousi malou rodinnou firmičku, jinde lze vyhledat, že má jakési větší zázemí.... Což mě zajímá jen potud, zda bude životaschopná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...