Přejít na obsah

Dělení rychlosti??


Návštěvník xkakaox

Doporučené příspěvky

Návštěvník xkakaox

Zdravím, po konzultaci s operátorkou klientského centra od UPC mi bylo řečeno, že se mi rychlost dělí do pc které jsou na router připojeny. A proto se ptám jakmile odpojím pc, které je napevno připojené do routeru přes kabel, protože nemá síťovou kartu, tak by měl být připojen na router pouze notebook a nic jiného,tudíž by měl jet na plnou rychlost ale i přesto jede na polovic, velký pc vypnu, vypojím kabel z routeru a i přesto mě to tahá pouze poloviční rychlostí. A jakmile vemu kabel a píchnu to do ntebooku , bez zapojeného pc tak mi jede notebook plnou rychlostí. Čím to je?? Nechápu proč mi to bere poloviční rychlost a přes kabel mi to jede naplno?? Přece když jedu přes router nezmizí půlka rychlosti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xkakaox
:D to je mi chytré, ale nevím zda je to wifi když zapojím kabel do notbooku tak mi jede plnou rychlostí jakmile ho vypojím a jedu jen na router tak jedu na půl rychlosti. Což nevím proč je?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
jakmile odpojím pc, které je napevno připojené do routeru přes kabel, protože nemá síťovou

Nechápu, proč máš k routeru připojen pc, který nemá síťovou kartu...

Pleteš si jednotky, pleteš si pojmy, pleteš si názvy přístrojů....

Zkus si doplnit vědomosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xkakaox

Modem je od UPC zn.Motorola model SB5101E a router máme Belkin model: F5D7234-4 v3

 

A rychlost máme 30Mb/s, když připojím kabel tak mi to naměří celou rychlost, když ho odpojím a připojuje se to přes router tak mi to vezme půlku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník xkakaox

oj ty jsi chytrý já se ptám proč mi jede router tak že mi dělí rychlost i když je druhý pc vyplé, router má propustnost až 240 Mb/s a modem max 32 Mb/s, ten se bude měnit ale tady je někde chyba v routeru, kterej mi sám dělí rychlost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...