Přejít na obsah

To jsou byznysmeni ti UPC :-D


Návštěvník davidu

Doporučené příspěvky

Návštěvník davidu

Tak jsem se prave odhodlal k navyseni internetu na 120Mbit z duvodu potreby vyssiho uploadu (coz je u UPC stejne krize, ale alespon s nima dlouhodobe nejsou vetsi problemy). Tak posilam pozadavek a ozve se mi mila pani, ktera me rada upgrade udela, ale nikoliv za akcni cenu. To bych pry musel dat pisemnou vypoved a pak cekat defakto 2 mesice nez mi zkonci soucasna sluzba a zprovozni se ta nova za vic penez, ale s akcni cenou.

 

Tak jsem pani podekoval at se neobtezuje sluzby zvysovat, ze tedy zustanu u te za 320kc/mesicne (misto te za 450 na 3 mesice a pak za 700) a to jsem si chtel jeste koupit modem.

 

To je krasny, jak nektere firmy doslova bojuji o kazdou korunu od zakaznika, ale UPC je jedno jestli ji zakaznik chce platit o 100% vic nebo ne:)) diletanti:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník davidu

Stoji nestoji...u upc jsem snad 10 let tak nevim proc bych nemohl mit nejakou odmenu za vernost:)) ikdyz vim, ze na to se u nas nehraje..staly zakaznik se doji a doji a doji az se probudi a odejde ke konkurenci:)

 

Spis premyslim, ze zkusim CenTrio. Upload, ktery potrebuju maj proti UPC skvely a ceny srovnatelne. Negativnich postu jsou na ne stejne jako na UPC takze clovek bude potrebovat taky trochu stesti jako asi vsude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...