Přejít na obsah

Menší rychlost, než mám mít


Návštěvník milan.karvina

Doporučené příspěvky

Návštěvník milan.karvina

Od UPC jsem měl internet 60/6. Přešel jsem však na vyšší tarif, a to 120/12. Chtěl bych se zeptat, jak je možné, že mi měřič nenaměří více než 80/12? Upload naměří vždy správně, ale download ještě nikdy nepokořil ani 90. Když jsem měl ten nižší tarif, tak bez problému správně naměřeno.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník milan.karvina

Tak tam mi to ukázalo ještě méně. Nějakých 60 a upload 7. Co se týče FTP, tak jsem zkušebně stáhnul soubor fiber120_60s a stahovalo se to někdy 9 a max 10,4. To je v pořádku? Viz příloha. Co se týče modemu, tak ten mám CISCO EPC3212 a router TP-LINK TL-WR743ND (spojeno přes LAN) do PC.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

a takhle funguje vice nez 70 % uzivatelu internetu UPC a pak se divi jaktoze ta voda tece tou malou dirkou tak pomalu kdyz tam maji tak vysoky tlak

 

a tezko vysvetlitelne ze musi mit router s gigabitovymi porty i gigabit sitovku a stale se divi jaktoze u stovkoveho routeru nejde vic kdyz to sectes tak

80+12 by stovce odpovidalo +- vic u obycejneho stovkoveho routeru nedostanes

 

kup jsi lepsi router s gigabit porty a potom se nam pochlup

 

treba http://interlink.tsbohemia.cz/tp-link-t ... 93856.html

 

nebo http://interlink.tsbohemia.cz/tp-link-t ... 46737.html

Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Ještě by bylo fajn také ověřit jaká je síťová karta v pc, za předpokladu, že máš jen 100 Mbps síťovku by bylo potřeba koupit také novou kartu. Je to otázka cca 150 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník

tak já mám stejný problém.. router mám Technicolor ale stahuju max těch 7 - 8 mb/s.. což mi neskutečně vadí.. na podpoře UPC mi řekli že je to 100mb síťovkou v ntb... a tady potřebuju poradit protože co se týká sítí tak jsem fakt amatér.. u síťovky mám hodnoty 10/100/1000 (Ethernet LAN 10/100/1000 (RJ-45)).. mám za to že u rok starého ntb musí být gigovka.. ale nevím jestli co se internetu týka je to druhé nebo třetí číslo.. prosím nenadávat.. nevyznám se..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty ty ty :!:

10/100/1000 sou různý režimy provozu, takže to gigová síťovka je, občas se ale stane, že se zařízení mezi sebou dohodnou špatně a nefrčí to ve správnym režimu, takže restartovat technicolor a když to nezabere, manuálně nastavit ve správci zařízení režim 1 Gb/s 8)

btw v režimu 100 Mb/s by ta rychlost stahování měla bejt necelejch 12 MB/s...

 

lan.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...