Přejít na obsah

Menší rychlost, než mám mít


Návštěvník milan.karvina

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dandys74

Na základní představu o tom co dokáže HDD ti plně postačí CrystalDiskMark, jinak vícenásobné stahování neznamená vícenásobný současný přístup (zápis) na HDD, to by nestáhl nikdo nic. Anetahej sem už HDD, pouze mateš původního tazatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Pokud si dotyčnej vzal stolní PC, kde mu to šlapalo jak z praku, tak sem HDD tahat musím, protože je dost pravděpodobný, že ta mizerná rychlost v noťasu souvisí právě s ním. Tady spíš mateš ostatní ty, když píšeš o hybridním disku, kterej má v PC možná procento lidí, ale nejspíš ani to ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Na rychlou pamět SSD u tohoto disku si systém ukládá nejčastěji spouštěné aplikace, finální zápis probíhá na plotnách jako u kterýhokoliv jinýho disku a s rychlostí zápisu nemá nic společnýho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

měřil jsem to na webu speedtest.net a pak ještě jsem kontroloval rychlost datového toku ve správci zařízení. (viz graf o několik příspěvků dříve) zksím tedy jiný kabel a zítra ještě zkusím ty dva jíné notebooky.. zítra tady zase dám vědět..

 

ps taky jsem nechtěl věřit že by to mohlo být diskem, zítra uvidím no.. jinak myslím že USB 3.0 by ten datový tok 120Mb/s mělo taky zvládnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Návštěvník > Mimochodem, odkud/na čem testuješ? V průběhu diskuze jsi 3x změnil IP, což není obvyklé....

Takže o stejném problému tu diskutuje anonymní Návštěvník z těchto IP: 89.103.116.141 (TES Litvínov), 78.157.154.150 (PODA Ostravsko) a 85.135.75.57 (BANOTI Ostravsko) ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jo já jsem pořád někde v oběhu :D tam kde to nejede je můj byt kde se ještě nedá bydlet je tam rekonstrukce, pak byt od přítelkyně a byt rodičů :D takže klid :D jsem to pořád já a můj notebook :D

 

jinak procesor je vytížený minimálně.. stejně jako disk.. ten ukazuje max 20% zatížení při downloadu těch 6MB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zatím jsi nikde neuvedl typ notebooku ani použitý OS, což by mohlo někomu pomoci při případné poradě.

Také neuvádíš, zda jsi pro adaptér Edimax EU-4306 nainstaloval ovladač (...) pro příslušný OS, nebo jsi testoval se standardním ovladačem ve Win...

A poslali z Alzy skutečně Edimax EU-4306, vzhledově se příliš neliší od ostatních typů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mám originál windows 8 a ovladače jsem neinstaloval automaticky ale z přiloženého cd přesně pro win 8.. poslali mi správný typ.. na krabičce byl správný název i typ.. museli by to jedině nějak vyměnit ale vypadalo to jako originál balení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...