Přejít na obsah

Co nejvýhodněji udělat s mým zařízením


Návštěvník evid

Doporučené příspěvky

Návštěvník evid

Mám smlouvu s kabelovou televizí UPC (na televizi) a smlouvu s jiným operátorem na internet. Abych nevyvolával diskuse (mimo mísu, který operátor je nejlepší), neuvádím jeho jméno nyní, ale mohu to samozřejmě sdělit. Není to nic tajného. S oběma dohromady jsem spokojený pokud se týká kvality ale nyní nám do domu zavedli dalšího operátora (optický kabel - televize 40 zákl. programů a internet 30 M za 390 Kč - kvalita špičková, možnost doobjednat i na např. 1 měsíc za 10 - 20 Kč měsíčně program z rozšířené nabídky.) Takže není co řešit. Problém je v tom že jsem si asi před 2 roky (už je to po záruce - obojí) pořídil setbox Synaps CHD-3000 a k tomu modul k příjmu UPC (koupeno od LICY - doklady samozřejmě mám). Setbox je ještě s tím "starým" čipem, který i nahrávky ze "zakódovaných" programů nahrává nekódovaně takže je možné je přehrávat i upravovat v PC atd.

Takže bych pokud odejdu od UPC chtěl setbox a modul prodat.

Jenže karta ze setboxu je majetkem UPC takže ji budu muset vrátit a pak už to ve funkčním stavu nepředvedu případným zájemcům.

Poraďte co mám udělat, abych setbox i modul co nejvýhodněji prodal ale přitom neriskoval, že dostanu od UPC z jakéhokoliv důvodu pokutu za např. pozdní vrácení karty nebo něco jiného.

Bydlím na Ostravsku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...