Přejít na obsah

Vyjednávání o ceně a službách


Návštěvník jiri111

Doporučené příspěvky

Návštěvník jiri111

Mám službu internetu 120/10 a balíček asi 100 programů, který mi v rámci bonusu v září upgradovali na 240/20. I s pronájmy zařízení platím 920Kč. Nyní u nás zavedli dráty Centrio.

 

Mám nabídku od Centria na net + tv za 749Kč, včetně Cinemaxu, o který stojím a který jsem dosud od UPC neměl. Druhým důležitým požadavkem ode mě je právě cena. Tak jsem poprvé v životě začal zkoušet licitovat o ceně.

 

Volal jsem na UPC s tím, že chci podat výpověď, že mám lepší nabídku. Dnes se mi ozvali z retenčního oddělení (?) a podařilo se mi dosáhnout jen jednoho z požadavků. Přidali by mi Cinemax a prý bych „plus minus“ platil stejně. Když jsem řekl, že jejich nabídka stále není zajímavá, protože je o cca 170Kč dražší, paní mi řekla, že více pro mě nemohou udělat a že tedy mohu podat výpověď.

 

Mám tedy dvě otázky:

 

1. Mám hrát dále tuto hru a poslat výpověď a čekat, že mi snad udělají další (lepší) nabídku?

2. Mohu případně od podané výpovědi UPC jednostranně ustoupit?

 

 

Po prostudování referencí na Centrio na netu si v současné době nedokážu představit, že bych šel do dvouročního závazku s nevyzkoušenou společností, na kterou je na můj vkus příliš špatných ohlasů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jaký bydlíš čtvrti? jen tak pro info, ať vim, kam se centrio rozrůstá :cool:

jakej dvouroční závazek? základ je 12 měsíců, viz bod 8.1 v podmínkách, volitelně se ale dá uzavřít smlouva i na 24 měsíců...

na internetu je vždycky většina ohlasů negativních - když je někdo spokojenej, tak nemá důvod vyhledávat diskuze a něco psát... až na pár nadšenců :lol:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jiri111

to brno tady mám uvedeno blbě. ve skutečnosti nabídka centria je praha - háje

 

ten dvouroční závazek beru, takhle mi to nabízí - a cena je fakt někde jinde oproti oficiálnímu ceníku.

 

chápu, že píše ten, kdo není spokojenej. ale přesto, riskovat nevyzkoušenou společnost, která kvalitativně (podpora po-pá a i jinak) asi nemá nemá na upc, klasický vyčůraný techniky (mění ceny, jak je napadne a jiný věci), když jsem v zásadě spokojenej s UPC - jen si chci polepšit (cinemax + cena) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono taky záleží na tom, jestli je ti milejší 2,5x rychlejší stahování u upc nebo 4x rychlejší odesílání u centria 8)

jinak centrio změnilo ceny stejně jako upc v době zavedení autorskejch poplatků, podmínky stejný jako u upc - komu se to nelíbí, ať smlouvu ukončí...

btw co ti v centriu nabídli a za kolik? :P

jo a nevim jak na hájích, ale tady v kobylisích, pokud chceš standardní veřejnou ip adresu, musíš připočítat stovku měsíčně :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám službu internetu 120/10 a balíček asi 100 programů, který mi v rámci bonusu v září upgradovali na 240/20. I s pronájmy zařízení platím 920Kč. ...

Predpokladam ze nabidku Kombi Komfort platis jeste starou cenu tedy 778 Kc,

zatimco nyni lze stejny balicek mit za 689 Kc, i kdyz uz asi bez toho bonusu navysene rychlosti, coz je asi takova motivace aby klienti neprechazi na zminenou vernostni cenu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...