Odesláno 4. prosince 2013 11 let Dobrý den všem. Internet 240 Mb/s nevyužiju (vystačím s nižší rychlostí), předplácím si digitální TV Komfort a rád bych sledoval Film Europe Channel HD. U UPC nemám šanci, dnes mi bylo potvrzeno, že se žádná změna nechystá, musím objednat Kombi Komfort 240+. Podmiňovat možnost sledování filmového kanálu s nákupem odlišné služby (internetu 240) považuju za nesmyslné. Uvítali byste, tak jako já, možnost přikoupení tohoto filmového kanálu k DTV Komfort a Klasik?
Odesláno 5. prosince 2013 11 let Možná ano, ale tohle je bohužel věc UPC, jakou nabídku udělá. I kdyby to podmiňovali pronajmutím jednoho jediného konkrétního zařízení např. máme 2 možnosti. Brát a nebo nechat být. Není to standardní nabídka, je to bonus k tomu balíčku Kombi Komfort 240+ a bonus se nedá nárokovat :-/ To je něco, jako kdyby jste po Datartu chtěl, aby vám dal mobil samsung ke koupi např. ledničky, když to nabízí jako bonus k nákupu televize samsung. Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
Odesláno 6. prosince 2013 11 let Pro Marek-26: Možná si nerozumíme - já nemám nic proti tomu, že UPC nabízí Film Europe Channel HD jako bonus k nějaké službě, to je samozřejmě v pořádku. Jako zákazníkovi mi vadí, že si tento produkt (Film Europe Channel HD) nemůžu dokoupit, nechci ho zadarmo. Řečeno Vašimi slovy - ani po Datartu nechci k ledničce mobil Samsung zdarma. Koupím si ledničku a když budu chtít, koupím i mobil. Datart mi tu koupi mobilu umožní, UPC mi koupi Film Europe Channel HD neumožňuje, přestože ho má "na skladě". A domnívám se, že je UPC samo proti sobě.
Odesláno 6. prosince 2013 11 let Můžete si ho dokoupit koupí služby Kombi Komfort 240+ Super Premium 5G 18+ Vodafone Station WiFi 6 Brüx
Odesláno 7. prosince 2013 11 let Věřím, že toto solidní fórum občas navštíví i někdo kompetentní z UPC, proto jsem založil toto téma. Bylo by správné. kdyby svým zákazníkům naslouchali a do ryze obchodních rozhodnutí alespoň částečně aplikovali názory svých zákazníků a nepřímo tak zabránili útěkům ke konkurenci. Pokud ale bude většina lidí přemýšlet stylem "ber a nebo nech být", tak jak mi je výše doporučeno, nikdy se nic nezmění a v extrémním případě se může stát, že si půjdem do obchodu pro chleba ale obchodník nám ho neprodá, protože je ZDARMA. Zdarma ho dostanem, ale jen když si koupíme sud piva. A protože to všichni přijmou za standard, bude přece všechno v pořádku. K životu rozhodně Film Europe Channel HD nepotřebuju, jen jsem chtěl poukázat na něco, co považuju z mého pohledu za nelogické. Pokud se budu chtít na Film Europe Channel přece jen dívat, rozhodně si u UPC nebudu pořizovat službu, kterou nepotřebuju, ale využiju poskytovatele, který má tento program v nabídce za pár desetikorun, např. Netbox, nebo Skylink. Krásný den všem.
Odesláno 20. prosince 2013 11 let Milý pane, tady a někdo kompetentní? Je tady pár lidí, co Vám odpoví, technici, kteří vědí o co jde, ale kompetentní? To asi ne, kdyby si za ty roky, co fórum existuje, vzali každý rok ždibec k srdci, tak mají mnohem, mnohem více spokojených zákazníků... Oni teď řeší úplně jiné problémy, Ti "kompetentní" . Miliónový flajstr, za malou chvíli (doufám a věřím) se začne vztekat hodně lidí, které UPC před 2 roky nalákala na akci "Za 150 napořád", teď chodí klientům dopisy či emaily, že jsim to "napořád" právě vypršelo A tak se bude snad dost lidí bránit, a psát na ČTÚ, a stežovat si, že šlo ze strany UPC oo klamavou reklamu a podvod. Ale na druhou stranu vím, že spousta lidí si řekne - no 50 Kč mě nezabije, myslím že to bude více než polovina, tak 75 %... Ale i to bude UPC považovat za veliký úspěch, že ano. Těm, co si to "napořád" nějak vykřičí, to nechají.... Takže - asi tak nějak... Přeji všem hezké prožití Vánočních svátků.
Odesláno 20. prosince 2013 11 let Ještě, že nákup chleba není podmíněn nákupem másla. Ale věřím tomu, že mít UPC monopol na prodej potravin, tak by to zavedli. UPC bych charakterizoval asi takto: "Česká UPC = sebevražedná mise". Paradox ovšem je v tom, že ani UPC neví, koho chce zachraňovat tou sebevražednou misí. Super Red Basic ALLinONE Compal CH7465, Vodafone TV Premium Jirkov
Odesláno 20. prosince 2013 11 let HBO je taky všude podmíněný tím, že platíš základ. Je to sice anomálie, ale co s tím kdo nadělá.
Odesláno 29. prosince 2013 11 let sifon podavame pouze ke kave ... Odesláno z mého GT-N8000 pomocí Tapatalk 4
Odesláno 29. prosince 2013 11 let Asi tak před 10 lety jsem jezdil na Ukrajinu (bývalá Podkarpatská Rus) a v tamních restauracích (Užhorod, Mukačevo) kdo chtěl kafe, musel si dát oběd (jinak řečeno: "kafe pouze k obědu"). Jinak kafe nedostal. Jo, jo - jdeme tím správným směrem, už aby jsme se tam opět po tom nadechnutí zase vrátili. Myslím, že většina lidí tohoto národa to potřebuje jak prase drbání. A ne na 40 let, ale na 100 let !! Super Red Basic ALLinONE Compal CH7465, Vodafone TV Premium Jirkov
Přidat se ke konverzaci
Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.