Přejít na obsah

Výpadek v Ústí nad Labem


Návštěvník Ip Man

Doporučené příspěvky

Napsat tam mohli co chteli, ale nefunguje to od 14.xx.

 

Nepriozrali necikani u vykopu na tom nejsou s iq asi o moc lip. Ja se zivim jako chirurg, iq mam slusne, a taky obcas utnu neco, co nebylo v planu. Onehdá jsem opravoval šlachu pánovi co měl poměrně dost podkožního tuku a fiknul jsem mu nerv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ip Man

Tak, tak naprostý souhlas nezáleží na tom kdo jsi chybu udělá jednou každý. Já dokonce znám pár romů s vysokou školou, ale bohužel jich je málo. Jinak je pravda že můžeme být rádi, že máme kde bydlet, protože dneska totiš nikdy nevíš kdy skončíš na ulici stačí když nezaplatíš dva nájmy a už tě stěhujou ! Bohužel v dnešní době je to hned ani nevíš jak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. V Decine - Bynove to taky nejde. Od 14h kostickovali programy a normalne sli jen CT1, CT2, Prima a Nova. Navecer vypadlo všechno a STB pise "Signal není k dispozici" Internet chodi uplne normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že než tady někdo odepíše, je půlka dne v prde... Takže další den bez internetu, super a blíží se víkend, takže zase nejdříve v pondělí, ať táhne celé UPC do háje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výpadek byl dle všeho odstraněn. Jestli stále nejde internet, je něco špatně u vás. Nevím, přesnou část a ulici, ale dle náhodného výběru 5 lokalit na http://www.upc.cz/klientske-centrum/vypadky-sluzeb-upc/ mi to nic neukázalo. Všude to píše:

Ve Vaší lokalitě neevidujeme výpadek služeb UPC.

 

V případě, že služby jsou nefunkční proveďte prosím restart připojených zařízení (modem, router, set-top box) odpojením z elektrické sítě na přibližně 1 minutu a následným zapojením zpět. Pokud budou služby nefunkční i poté, kontaktujte nás od zařízení na telefonním čísle 241 005 100.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Internet záhadně po ranním zapojení funguje? Ale je mi to divné, z ničeho nic, ale hlavně, že se to už dalo nějak dopořádku, otázka je, jak dlouho :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...