Přejít na obsah

UPC od února 2014 skoncuje s dlouhodobými slevami


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem se nad to povznést, dlouho se mi to dařilo, .......... ale to prostě nejde :)

že v té době nevěděli, jak se bude vyvíjet trh - kecy).

Tys věděl a víš, jak se bude vyvíjet trh ? Proč nejsi ministrem financí a guvernérem banky současně?

History Channel, atd. použití pro mě 0

To je moc velká škoda. Např. tenhle (a další) kanál je vynikající ke vzdělání (tomu všeobecnému), vědomostí i o naší historii a tak všeobecně vůbec. Budeš hodně věcí znát a pak třeba nenapíšeš tu kravinu před tím.

Apropó: Proč není máslo za 10.- Kč napořád, sakra ?! a Sparty za 8.- Kč, a houska za 0,30.- Kč a mlíko za 2,10.-Kč. Nepodáme stížnost na OSN ? :D

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vážený pane Mašku, divil by jste se, ale tuto dobu pamatuji. Než vypustíte svoje moudra, tak zvažte svoje vyjadřování k lidem, které neznáte. Několik let jsem v důchodě a samozřejmě si hlídám ceny a vím, co mohu využít v praxi a co ne. Mám jiné oblíbené kanály a nepotřebuji vysedávat u počítače či televize od rána do večera. Pracoval jsem přes 40 let, kolik toho máte Vy za sebou, že jste tak moudrý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně toho mám za sebou. Kdyby se chodilo do důchodu, jako za vás, tak už stříhám metr (a to, že jste pracoval - no každý někde pracujeme, pokud se neflákáme za daně pracujících).

Soudím vás podle toho, že jste skočil na lep, nepřemýšlel jste a nepřemýšlíte ani teď, když vyžadujete něco, co není možné. Ceny se pohybují a jsou již jinde, než byly za vašeho (mého) mládí. Jestli tohle nechápete, tak pak je to fakt těžký. Buďte rád, že jste měl nějaký čas tu výhodu té deklarované ceny napořád. Ale pokud by vám to (s odpuštěním) myslelo, tak byste musel počítat s tím, že to jednou skončí. Tak, jako skončilo máslo za 10.-Kčs, tak jako skončilo mlíko za 2,10.- nebo 3.10.-Kčs a tvrdé Sparta za 8.- Kč

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Hlavně abys nějakou alternativu měl. Protože ono zas tolik firem není. Nějací patláci s WiFi, kteří to beztak překupujou od UPC nebo jinde, příp. O2 s těma mizernejma drátama, to si spíš pohoršíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V domě je optická síť UPC + PODA. No name poskytovatele bych určitě nebral včetně ADSL od O2, atd. TV zruším komplet. Pevnou si nechám, mnozí volají mě a ty volné minuty čerpám, jak se dívám zpětně na faktury v limitu. Tím pádem bych neřešil výměnu modemu a podívám se na ty věrnostní ceny, zda, když mi to navýší na těch 10 Mb, zda tam bude možnost věrnostní slevy na těch 10 Mb, tam bych skousl i závazek. Tak bych měl internet se závazkem. Za postřehy díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Stačí, co by nestačilo. Ale když už má ISP optiku nebo UTP, tak to nemusí degradovat a už vůbec ne v případě, že v kombinaci s TV stejně nabízí 100/100. Jiný je to u kabelu a ADSL, kde je technický omezení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dr.dousek
... že jste skočil na lep...
Takových nás zřejmě bylo víc. Pochopil bych navýšení o inflaci. Naštěstí konkurence nespí, už tak tlačí ceny u nás výrazně dolů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...