Přejít na obsah

resety routeru


Návštěvník tabrex

Doporučené příspěvky

Návštěvník tabrex

Zdravím,

mám problém s resety routeru Cisco EPC3925. Z nějakého mě neznámého důvodu se nám router nepravidelně restartuje, nejčastěji když se k němu připojí víc než jeden počítač. Zkoušeli jsme vyměnit koax kabel a bez výsledku, vypnout wifi (jelikož náš barák je extrémně zarušenej, 17 wifi se tu překrejvá) a taky nic. Vždycky nějakou dobu jede bez problému, žádný propady rychlosti a pak najednou se z ničeho nic restartuje a přitom to ani neni že by nárazově někdo začal něco stahovat nebo by se jinak změnilo zatížení sítě. A hlavně pak ty resety jsou co patnáct minut. a o pár hodin později potom co teda všichni přestanem na nějakou dobu používat internet tak zase funguje jako by se nic nedělo x hodin nebo dokonce i jeden dva dny a pak zase začnou ty resety.

Jinak co jsem hledal, tak jsem koukal že tyhle problémy byly nějakou dobu v Brně, jenže my jsme v Praze, konkrétně na Dejvicích. Může to znamenat vadný router?

Předem díky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tabrex

To nemůžu objektivně posoudit, ale router je na zdi uprostřed volného prostoru (nikde kolem něj, ani před ním není žádný nábytek ani nic jiného). Na dotek se sice docela zahřívá, ale není to nic markantního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...