Přejít na obsah

Upload


Návštěvník filis

Doporučené příspěvky

Návštěvník filis

Dobrý den,

od 1. února se stěhuji do nového bytu v centru Prahy. Bohužel tam není zavedena optika. Předchozí majitel tam má zavedený internet od UPC a nabízí převedení smlouvy na mě.

Současná nabídka služeb internetu není špatná, vadí mi ale, že v tarifu Fiber Power 120+ je velmi nízká hodnota uploadu. 120 mbit download asi ani nepotřebuji, stačilo by mi klidně kombinace 70/30 (dow/up). Když jsem se paní na infolince ptal, jestli je možné ty rychlost nějak změnit v poměru, poslala mě do háje.

Zjistil jsem ale, že před pár dny nabízeli k tomuto tarifu "na zkoušku" rychlost uploadu 20 mbit. Nevím, proč už to nyní nenabízejí. Mám to z nich zkusit vyloudit?

Jde to nějak?

Díky.

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bucky Kid

To že je u UPC značně asymetrická rychlost je známá věc a zákazník se s tím musí smířit. Obávám se že jestli ta akce už není v žádné nabídce nemá UPC žádný důvod ti nestandardní tarif nabízet. Maximálně si můžeš zajistit vyšší rychlost uploadu tím že si připlatíš za vyšší tarif (fiber 240) kde ten upload 20M je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

filis:

 

Majitel nemá co nabízet převedení smlouvy, to snad ani u UPC nejde, ať si tu svou pěkně vypoví a ty uzavři novou. S firemním tarifem se dostaneš až na 250/25.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Co by z toho dotyčnej měl? Vůbec nic. Lepší ať si uzavře smlouvu jako novej klient. A stejně sem možnost přepisu v obchodních podmínkách nikde nenašel, nevím kdes toto info zjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov
filis:

 

Majitel nemá co nabízet převedení smlouvy, to snad ani u UPC nejde, ať si tu svou pěkně vypoví a ty uzavři novou. S firemním tarifem se dostaneš až na 250/25.

 

V praxi se lze dostat až na 270/27 Mbps, ale to už záleží na vytíženosti sítě. Papírový limit je těch 250/25 jak píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...