Přejít na obsah

Podivné "akční" nabídky


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
jsem zvedevy ktery vul si koupi 250k/50k za petikilo od Kolotocaru... :) :) :)

Ten, kdo nechce platit navíc ještě paušál nejméně 329 Kč měsíčně Telcomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Bud v klidu, nezrychluje jen Volny, ale proste Telecom dal novou velkoobchodni nabidku.... naopak, od ISP Volny uz bych si neobjednal net ani kdyby byl za deset korun :). a jak uz byva zvykem, kdyz se zveda rychlost ADSL.... zvedne se i rychlost na kabelu :) (ostatne v jednom threadu tady na foru uz o tom nekdo psal ze to je samozrejme v planu)... pokud jsi to nepochopil, tak o tom je konkurence :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud v klidu, nezrychluje jen Volny, ale proste Telecom dal novou velkoobchodni nabidku.... naopak, od ISP Volny uz bych si neobjednal net ani kdyby byl za deset korun :). a jak uz byva zvykem, kdyz se zveda rychlost ADSL.... zvedne se i rychlost na kabelu :) (ostatne v jednom threadu tady na foru uz o tom nekdo psal ze to je samozrejme v planu)... pokud jsi to nepochopil, tak o tom je konkurence :)
Nezajima me vetsi rychlost. Sam sem sel z dvou mega z5 na jedno. Nevyuzil sem to. Pri sosani naP2P to maj stejne vsichni omezeny, na web ten megac staci uplne atd.... CENA me zajima, s tou at hejbou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Ale vzdyt zrychleni znamena i snizeni ceny.... Tak napr. - Kdyby zvedli 2M na 4M.... a 4M na 6M.... clovek ktery ma 4M za dejme tomu 1600..... a nepotrebuje nove 6M.... tak jednoduse prejde na "nove" 4M za puvodni cenu 2M, a to cca 1100.... A to je prece snizeni ceny.... Ja vim ze se malokdy docili nahody aby to takhle sedelo presne, ale stejne, snizeni ceny to je.

Upraveno uživatelem MeTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vzdyt zrychleni znamena i snizeni ceny.... Tak napr. - Kdyby zvedli 2M na 4M.... a 4M na 6M.... clovek ktery ma 4M za dejme tomu 1600..... a nepotrebuje nove 6M.... tak jednoduse prejde na "nove" 4M za puvodni cenu 2M, a to cca 1100.... A to je prece snizeni ceny.... Ja vim ze se malokdy docili nahody aby to takhle sedelo presne, ale stejne, snizeni ceny to je.

 

To by platilo pouze v pripade ze by se zvysovaly i objemove limity, a ty zjevne Kolotocari zvysovat nebudou. Ostatne je otazkou jestli se vubec ty rychlosti budou zvysovat, kdyby to mysleli vazne tak by to okamzite prezentovali na nejake tiskovce, coz se dosud nestalo.

 

Ad poplatek Telecomu: mam pocit ze u linek od Telenoru je moznost jej take neplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poplatek za HTS u CTc...u pronajate LLU skutecne nemusis plati CTc, ale musis platit alternatvici asi 200 Kc, za to ze nemas telefon, protoze on zase plati CTc zato ze ty nemas telefon....lje to sice levnejsi nez 329 Kc za nejlevnejsi nabidku Telecomu, ale porad platis za neco, co nemusis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
takze jsem zvedevy ktery vul si koupi 250k/50k za petikilo od Kolotocaru... :) :) :)

Najde se jich dost, kdyz dotycnej nema linku od telekomu (kde by musel platit dalsi pausal) a telenor tu neni tak se to stale vyplati :roll: Pribu**y si to poridili pred vanocema a navic diky skype min provolaj... takze se to vyplati, minimalne do ty doby nez se jim povede prekrocit ten smesmej limit :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poplatek za HTS u CTc...u pronajate LLU skutecne nemusis plati CTc, ale musis platit alternatvici asi 200 Kc, za to ze nemas telefon, protoze on zase plati CTc zato ze ty nemas telefon....lje to sice levnejsi nez 329 Kc za nejlevnejsi nabidku Telecomu, ale porad platis za neco, co nemusis...

 

Aha, no to je blby. Pokud alternativec zainvestuje do LLU, zacvaka Telecomu slusnej balik za prepojeni linky do jeho dslamu. Meli by tlacit na legislativu, aby z unbundlovaneho dratu nemuseli platit ty dve stovky vypalneho- je to dosti nemoralni.

 

PS: Kdyz budes chtit hlas od Karnevalu, mas tam pausal taky, 199,- jak jsem se dozvedel jinde, resp 149,- kdyz budes mit soucasne i data. oproti zlutakum sice polovina, ale i tak slusna palka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz budes chtit hlas od Karnevalu, mas tam pausal taky, 199,- jak jsem se dozvedel jinde, resp 149,- kdyz budes mit soucasne i data. oproti zlutakum sice polovina, ale i tak slusna palka.

Nepanikař! Karneval ještě s ničím oficiálním nevyšel a žádné hlasové služby zatím nenabízí. Je zbytečné se plašit dopředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dostal email od Volny s velmi příjemnou zprávou. Zvyšují stávajícím zákazníkům rychlost svého ADSL bez jakéhokoliv navýšení ceny!

Takže za 550 Kč měsíčně bez DPH (654 Kč vč. DPH) budu mít připojení 2048/256 kbit/s namísto dosavadních 512/128 (datový limit 1Gb, při překročení každé další 3Gb za 199 Kč vč. DPH).

Jsem zvědav, jaká bude skutečná rychlost. Navzdory hororovým předpovědím, které zde svého času barvitě líčili členové místního Karneval fanklubu, mi ADSL 512/128 běželo a běží stále okolo 400 kbit/s. Za rok provozu jsem nezaznamenal jeden jediný výpadek služby. Vzhledem k mým potřebám naprostá spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...