Přejít na obsah

totální pokles internetového připojení


Návštěvník Morisek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Morisek

Dobrý den,

Zhruba před 2 týdny totálně poklesla rychlost internetového připojení a to z 60 MB/s na asi 200kb/s.

Problem musí byt u UPC ... zkoušel jsem to na více pc i noteboocích a výsledek je furt stejný, i kably i modem jsem zkoušel vyměnit a furt bez výsledku, už si nevím rady. Upload je furt stejný a to asi 6 MB.

Prosím o pomoc

S pozdravem váš znechucený zákazník :thumbdown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zobin

Opravdu to vypada na upc, musis jim zavolat, toto forum je neoficialni. Mne dneska pomohlo vyresetovat modem tlacitkem vzadu (propiskou), muzes to vyzkouset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Morisek

už jsem to zkoušel asi 3x .. i v nastavení jsem se pohrabal a nic .. tento problém jsem už jednou měl, volal jsem jim a oni mi řekli, že to není u nich,ale zničeho nic to do týdne bylo zase v pohodě a to k nám chtěli poslat technika ... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám internet 60 mb a jede mi to dnes tak 20 mb , psal jsem na UPC atˇ to dají do pořádku , tak nevím , ale fakt mě to začíná srát , asi se poohlédnu po nějakým jiným dodavateli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktiez mi to kolise v Brne a to dost razantne a spokojne to vypadava na niekolko sekund az minut, nepomohol tomu ani restart routera ani pc, a skusal som to na viacerych notebookoch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ústí nad Labem - internet funguje, zdá se mi normální rychlostí, ale nenačítají se živé streamy. Například sport. Nastavení mám určitě v pořádku, protože včera vše šlo a dnes mi to nejde pod Windows, ani pod Linuxem.

 

Připojuju se tam k serveru a nic se neděje. Napadl mě problém s modemem ale jak koukám na fóru, nejsem jediný, kdo má problémy. A videa mi normálně chodí. I připojení se mi zdá ok, měření je jako obvykle, přibližně stejný upload, download i ping. Můžete vy, co vám blbne rychlost, zkusit nějaký live stream? Měli bychom jasno jestli to je na naší straně nebo u UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČT teda jde, což je divný, ale sport zahraniční nejde. Nechci sem dávat odkazy, asi to není úplně košér.

Taky se nemůžu připojit k serverům na hraní pokeru, problém úplně stejný jako u live streamů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...