Přejít na obsah

Internet na internátě


Návštěvník User

Doporučené příspěvky

Návštěvník User

Dobrý den

Mám takovýto problém: Jsem na internátě, kde je UPC internet, avšak v každou denní dobu, i když není moc lidí připojeno je ping velmi vysoký, měřím-li ping přes CMD, je ping relativně dobrý (20-30 ms), občas, zhruba každých 5 sekund vyskočí na 120+ a pak zase okamžitě klesne, avšak v hrách je ping na 40+ stabilně, hra laguje, každou chvíli ping vyskočí na 150+ a hra je nehratelná. Konkrétě myslím hry jako: WoT, Planetside 2, Team Fortress a většinu ostatních. Byla zde zřízena nová wi-fi síť a ping k bráně je v pořádku. Stejný problém byl i u připojení přes kabel. Ptám se: Jak se dá toto řešit? Naši internátní technici asi nic vymýšlet nechtějí, protože se jich to asi moc netýká, ale kdybych jim přinesl nějaké řešení, možná by naslouchali.

 

PS: Rychlost stahování je v pořádku. Stabilně 10 Mb/s.

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník User

Takže je jednoznačně chyba v poskytovateli připojení? Protože síť je v pořádku, ale říkal jsem si, jestli by se to nedalo obhájit množstvím připojených uživatelů, ale já chodím do školy, kde je asi tak 5x víc lidí než na intru a ping je tam uplně v pohodě. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Samozřejmě se to musí zkusit hned na výstupu kabelovýho modemu a bez připojených klientů, ale to snad ti internátní technici vědí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník User

Ještě jsem zapomněl dodat, že před podzimním UPC zrychlováním, kdy nám na intru údajně zvýšili rychlost, to bylo naprosto v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...