Přejít na obsah

Platím za 150 Mb/s, nemám ani 5


Návštěvník SKRILLEX_SK

Doporučené příspěvky

Návštěvník SKRILLEX_SK

dobrý deň,

včera som bol vybaviť internet s digitalnou televíziou, jasné že som zobral to najlepšie, čiže internet 150 Mb/s a okolo 120 tv kanálov. prišiel som domov, pozapájal, a zrazu som zistil, že programy nejdú a internet, ak práve nevypadol, tak ide okolo 3 Mb/s. ku tv mám HD DVR set-top box a keď ho zapnem tak pýta nejaký CA PIN. kvôli tomu som volal na helpdesk a poradil mi 1234. to nešlo, a tak povedal, že keď zapojím internet, tak do 24 hodín sa to nejako resetuje a pin bude 1234. 24 hodin prešlo a programy stále nič. a hlavne... tá rýchlosť internetu. chápem že mi to nepôjde vkuse (možno nikdy) na plných 150 Mb. ale... 3?? neviem ako to má normálne fungovať, čakal by som aspoň tých 120-100 Mb. sťahoval som cez origin aj update na BF 4 a rýchlosť bola asi 1,5 MB/s. tak neviem... signál aj dosť často vypadne ale to myslim že ak pride technik a niečo porobí v tej rozvodnej skrini, tak by to mohlo ísť v pohode, lebo v bytovke kde bývam sú len 80 ročné babky, a nikdy tu nebol net zapájaný. myslíte že by to bolo tým? ak to má byť takáto rýchlosť tak som celkom sklamaný... :thumbdown:

prikladám ešte môj najlepší výsledok zo speedtest.net

3248391772.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...