Přejít na obsah

Televize do PC


Návštěvník Aldy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Aldy

Zdravim, koupil jsem si Sencor SDB 522RT, pripojil jsem to na kabel od UPC pres rozdvojku, ale program BlazeDTV HDTV delux player nenajde zadne kanaly. Nepotrebuju vsechny programy, jen ty zakladni.

 

Musim si neco dokoupit nebo kde by mohla byt chyba ?

 

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Aldy

ano, az na tu cestinu to mam.

 

 

edit:

v ovladacich to normalne vidim, usbcko sviti, kdyz zapnu program zepta se me jestli chci najit kanaly, zadam zemi CR hleda... ale nenajde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud má program možnost ručního ladění/zadávání kanálů, zkus ladit na následujících frekvencích:

474, 482, 490, 498, 501 a 514 MHz resp. 474000, ..., 514000 kHz

Pokud tuto možnost nemá, zkus demo verzi DVBViewer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Aldy

vyzkouseno ale stale pri ladeni mi to hlasi "zany signal" zkousel jsem at uz UPC kabel tak i antenku, muze byt tedy problem v zarizeni ? (i kdyz klicenka sviti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Hmm, problém bude asi jinde... Na náhražkovou anténku nemá smysl zkoušet, vyhoď rozdvojku (správně rozbočovač) a kabel UPC zapoj přímo do tuneru. Pokud nic nenaladíš (nastavení pro zemi CR platí pro skutečné DVB-T, tedy pro pozemní vysílače, parametry v kabelu se mohou lišit), může být chyba v tuneru. Také na přiloženém disku nemusí být aktuální ovladač, podívej se na web výrobce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Aldy

ano televize jede bez problemu (i kdyz zapojim rozbocovac). Zkusim zarizeni pripojit u pritelkyne doma, pokud ani to nepujde, zkusim zarizeni reklamovat, popr se poptat v alfacomp kde jsem to kupoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Aldy

zkousel sem se napojit primo na tu bilou krabicku ze ktere vede kabel do routeru a internetovy kabel do modemu s tim, ze jsem odpojit tv kabel a tu usb klicenku jsem pripojil primo na tom. Bez zmeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...