Přejít na obsah

Slabý signál UPC


Návštěvník koutasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník koutasek

tak ten nemám, tak poslední co udělám je, kontrola utažení v zásuvkách a konektorů, jinak se smířím s tím, že to nepojede a upc nechám zase odpojit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zesilovac by to teoreticky mohl napravit, ale je to trochu riziko ho kupovat, kdyz neznas urovne signalů na zasuvkach.

Apon vyzkousej vsechny zasuvky, jak to ve ktere hraje a jaky je ukazatel signalu.

Nejaky vetsi problem tam bude, kdyz nektere kanaly ani nejsou naladit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

"upc nechám zase odpojit"? Jestli máš uzavřenou smlouvu, tak nikoho nezajímají nějaký dobastlený rozvody po bytě. Garance je na zásuvce a finito. A dál už si na to zavolej firmu, která to samodomo dá dokupy. Fakt se divím lidem, že místo aby si zavolali odborníka, tak to flikujou sami a na finále je to akorát stojí mnohem víc peněz a času...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Prověř nejprve ten 30 cm kousek koaxiálu, kterým propojuješ účastnickou zásuvku s domácím rozvodem, třeba tak, že testovací kabel zapojíš až za tento propojovací kus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koutasek

Retiree: připojoval jsem to i přes něj a v pohodě to fungovalo.

 

Odborník by mi mohl aspoň změřit signál, případně doporučit zesilovač, máte někdo nějaký tip na někoho z Prahy?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koutasek

Díky,

 

jinak mi to ještě nedalo a zkusil jsem použít jiný kabel na propojení od zásuvky do TV, ale měl jsem pouze 5m kabel, ten co tam byl doposud je asi 1.5m. S tím 5m byl daleko lepší signál, kanály, které kostičkovali jsou ok a naladil jsem i multiplex 12, ale se slabým signálem. Tak zkusím koupit nějaký kvalitnější kabel. Pojedu do Alzy, má cenu kupovat tam některý z anténních kabelů? případně, který by jste mi doporučili.

 

http://www.alza.cz/antenni-kabely/18853633.htm

 

Mnohokrát díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...