Přejít na obsah

Technicolor tc 7200 - pripojeni wifi k Xboxu se nedari


Návštěvník Sa-ff-a

Doporučené příspěvky

Návštěvník Sa-ff-a

Zdravim , nedari se mi pripojit tento wifimodem od UPC k xboxu , 2 x PC - 1 tablet - 2 x mobil bez problemu , ale k xboxu kdyz chci pripojit wifi tak to vypisuje hlasky o MAC adrese , stoural jsem se v tom , ale nedari se mi to nastavit , nevim jestli mam nastavovat jak wifimodem tak i xbox a nevim co presne zadat :( ( predtim sem mel Motorola modem a k tomu wifi router a nic sem nenastavoval ) mel jste take nekdo s pripojenim problem a vyresil jste ? Diky za odpoved

 

vTC.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Sa-ff-a

v nastaveni wifimodemu v zalozce ZAKLADNI - mistni sit - mam povolit server DHCP a je povolenej , jinak jsem to v nastaveni nikde jinde nenasel , v xboxu je taky povolit - zakazat ? tedka nejsem doma , zjistim vecer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Sa-ff-a

Tak DHCP je povolene , nasel jsem jen jedno ve wifimodemu , v nastaveni xboxu nic neni , pripojeni se nezdari a porad to zobrazuje tu stejnou hlasku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Sa-ff-a

Tak jsem pripojil zpet D-link wifirouter ( na Technicoloru jsem nastavil bridge ) a xbox se pripoji , ale tedka nechci mit zas pripojeni jak Technicolor tc 7200 a D-link , xbox si sam nasel automaticky nastaveni , tak bych to chtel nastavit manualne kdyz se bude pripojovat pres Technicolor , to nastaveni bude totozne jak u D-link ?

 

KJiox.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nedá se ten XBOX resetnout a smáznou z něho veškerý nastavení sítí? Tím bych začal a pak by se mělo k Technicoloru dát připojit normálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pripojil zpet D-link wifirouter ( na Technicoloru jsem nastavil bridge ) a xbox se pripoji , ale tedka nechci mit zas pripojeni jak Technicolor tc 7200 a D-link , xbox si sam nasel automaticky nastaveni , tak bych to chtel nastavit manualne kdyz se bude pripojovat pres Technicolor , to nastaveni bude totozne jak u D-link ?

 

 

Ne. takhle to nefunguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pripojil zpet D-link wifirouter ( na Technicoloru jsem nastavil bridge ) a xbox se pripoji , ale tedka nechci mit zas pripojeni jak Technicolor tc 7200 a D-link , xbox si sam nasel automaticky nastaveni , tak bych to chtel nastavit manualne kdyz se bude pripojovat pres Technicolor , to nastaveni bude totozne jak u D-link ?

 

Ne. takhle to nefunguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...