Přejít na obsah

Předčasné vypovězení smlouvy


Návštěvník klarcos

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Tady nejde o to, že skončily nějaký HD programy, ale o názor, že UPC někomu garantuje programovou nabídku. To já považuju za nesmysl, protože programová nabídka se prostě garantovat nedá. A jestli někdo dá UPC výpověď, tak ať klidně dá. Ale bez udání důvodu a netahá do toho změnu tý programový skladby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník c12345

Jasně s tím i souhlasím, ale strategie UPC je cílená sebevražda ... sice to vypla nova, upc na tom má taky svůj podíl, takže kdyby dali nějakou kompenzaci tak tomu i rozumím /třeba dočasně ty hd programy svázané s internetem/ než to vyřeší, ale takhle si nemůžou stěžovat na odliv zákazníků....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Nemyslím si, že by klienti rozšířený nabídky u UPC (teda ti, co platí hodně) viseli jenom na kanálech Novy, a to ještě těch v HD. Dokonce znám i takový případy, že si tý přepočítaný patlanice nikdo ani nevšimnul - u sebe doma :D Děcka se na Novu nedívají prakticky vůbec a ženě je to jedno, ta se dívá na obsah a ne na kvalitu. A já si to můžu pustit ze satu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Já už si u Skylinku zvykl, že se vyřazuje a mění nabídka jak na běžícím pásu, takže kabelovka UPC s relativně klidnou nabídkou mě nerozhodí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Tady nejde o to, že skončily nějaký HD programy, ale o názor, že UPC někomu garantuje programovou nabídku. To já považuju za nesmysl, protože programová nabídka se prostě garantovat nedá. A jestli někdo dá UPC výpověď, tak ať klidně dá. Ale bez udání důvodu a netahá do toho změnu tý programový skladby.

 

Mě by dost zajímalo kdo tady píše o tom že mu UPC garantuje nějakou nabídku?

Nikdo kromě vás se tady o tom nezminuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A toto je co? Podle mě teda hodně velkej nesmysl už z důvodů, který jsem uváděl.

Tak za prvé každý si vybral právě UPC,kvuli jemu vyhovujcí skladbě programů,které viděl na oficialních stránkách UPC,nebo jinde mu byli nabídnuty(Třeba po telefonu).

Už to stačí k tomu že UPC nedodrželo to co od služby očekával zákazník a tedy k vypovězení smlouvy bez pokut a nějakých plateb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Já v tom žádnou Garanci nevidím,ale asi neumím číst.

Mě by zajímalo podle čeho by si tedy měl vybírat zákazník programovou skladbu,než podle jejich nabídky na netu?

A když podle tebe tato nabídka nic neznamená,a UPC nemusí uvádět pravdu a může si šoupat jak chce ta je to minimálně klamavá reklama.

 

No nic já se tady nehodlám hádat,jen mi přišlo správné zveřejnit oficiální postoj ČTÚ jako jediného správného rozhodce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Já v tom žádnou Garanci nevidím,ale asi neumím číst.

Mě by zajímalo podle čeho by si tedy měl vybírat zákazník programovou skladbu,než podle jejich nabídky na netu?

A když podle tebe tato nabídka nic neznamená,a UPC nemusí uvádět pravdu a může si šoupat jak chce ta je to minimálně klamavá reklama.

 

No nic já se tady nehodlám hádat,jen mi přišlo správné zveřejnit oficiální postoj ČTÚ jako jediného správného rozhodce.

Vybírat programovou nabídku můžeš klidně podle jejich webu, ale musíš holt mít na paměti, že se programy můžou měnit a toto není důvod k nějakýmu ukončení smlouvy a provider tou změnou nic neporušuje a týká se to naprosto všech providerů. Už se budu opakovat, ale třeba u Skylinku je nějaká programová změna každej měsíc (a nezřídka ne jedna), Digi mění nabídku, freesat jakbysmet, O2TV a další taky. Je to prostě tak no...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...