Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Technikus napsal:

@JendaRetenční cena za Gigabit bývá 249 Kč. U Vás dle screenu nahoře není ani "akční" cena 199 Kč, tak zřejmě podle konkurence v dané lokalitě. No zkusit štěstí a uvidí se. 

Podle screenu by 1000/60 neměl být problém. U nás je 1000/100 a i tak to jede. Dokonce to není problém naměřit na Wi-Fi 6 ani na tabletu či mobilu nedaleko routeru. Se vzdalujícím se místem už rychlost padá, ale signál mám se Station Wi-Fi 6 napříč celým panelovým 3kk.  

U nás moc konkurence není, co se týče rychlosti, optika vůbec. Stejně to vypadá, že je plno, protože teď naměřím download cca 750-800Mb/s, dříve téměř full 1Gb/s. VS mám v bridgi, používám Mikrotik. Pokud bych to měnil, budu trvat na IPv4. Teď mám ARRIS TG3442DE ED3.1.

Čekám, až se mi ozvou.

tak domluveno s retenčním - 1000/100 (za 249,-)

TV základ + Cinema + Family

pronájem settop boxu + karta do TV + Vodafone Station

vše za cca 920,-

na rok vystaráno, pak se uvidí

ještě nabízela SIM pro 5 tlf čísel vše neomezené 10Mb/s za 1700,-, jsem u konkurence a zatím mi to vyhovuje

  • Premium
  • -
  • Cinema
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Kladno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal mi nějaký zoufalec z Brna, nejdřív po mě chtěl heslo, tak mu řikám, že volá on mě 😅 a pak se ptal proč jsem si vybral internet jaký mám. Tak jsem ho zastavil a zeptal se proč vlastně volá a ať mluví konkrétně. Na to se mě zeptal jak mám pořešené mobilní tarify. Tak jsem mu odvětil, že čekám na nabídku převedení tarifů a do té doby nic měnit nehodlám, načež mi odvětil, že to bude u mě dost zajímavé s retenčními slevami co tam mám a s tím naštěstí uznal, že hovor nemá dál smysl 🤦‍♂️

Upraveno uživatelem retron
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dojem, že mi někdo z Vodafone říkal snad i Louny, Most či kde, no tenhle směr.

Ale ono to je asi úplně jedno, odkud kdo volá. Hlavně aby se dovolal a domluvil.

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechal jsem si zobrazit OKU a hned dalsi den me vola "asi" Vodafone. Proc asi? Telefon zcervenal a kricel, ze vola spam. Presto jsem to zvedl a ozvala se zenska s roztomile ostravskym prizvukem. Ze pry Vodafonu je lito, ze chci od nich odejit, bla bla bla...Prerusil jsem ji, ze se s ni nebudu bavit, jelikoz nemam jistrotu, ze vola opravdu VF a at mi zavolaji z ne provareneho cisla. No, zatim je klid a ticho po pesine.

Otazka na @Ondra - Vodafone: je to normalni, aby telefonni cisla, ze kterych volate zakaznikum byla na seznamu spamovacich cisel?

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   3 registrovaní uživatelé

×
×
  • Vytvořit...