Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

1) PODA už není,stejně tak UPC. PODA své vydražené frekvence prodala.Vodafone koupil od firmy PODA mobilní 5G frekvence 3600 až 3640 MHz.

2) Za další si nepleťte kabel (optiku) s bezdrátem. PODA kabel nenabízela.

3) PODA aktuálně nabízí 50/8 Mb/s nebo 70/5 Mb/s a 80/10 Mb/s tzv. Bezdrátový internet s Tv. Za mně osobně k ničemu. Nepotřebuju,aby mně nějaká parabolka zasírala okno,balkón…když mám Vodafone Připojení Bez kabelu Naplno 5G (přenosný) 150/30 Mb/s 600 GB za 575,00 Kč. Přes Cetin Internet Super DSL 100/20 Mb/s za 649,00 Kč o 74,00 Kč víc. O 50/10 Mb/s horší rychlost. Konkurence ? 5G nemá a 4G je 10 až 30x horší.

Na retenčním Vám nabídnou co je aktuálně na https://www.vodafone.cz/prejdete-k-nam/ Osobně bych měl dotaz,otázku proč se neupraví třeba navýšení rychlosti třeba 8x (soboty,neděle) nebo na 12x (pátky až neděle).Když O2 má 10,tak my dáme 12.

Dále co z toho bude koupě kmitočtů od PODY ? Vyčištění I/37 Hradec Králové - Velká Bíteš ? Zlepšení teda nevidím.Spíše vidím rušení z vysílače Krucemburk/Vojnův Městec.

 

Spoiler

IMG_6044.thumb.png.dfaaf4d7851cb8f8394390122b264101.png

IMG_5537.png

IMG_5538.png

 

 

 

  • Bez kabelu Naplno 5G
  • Premium 5G
  • -
  • -
  • Krucemburk
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec mi zavolala taková milá slečna a ukázalo se, že pro navýšení uploadu není potřeba připlácet nic:

 

   Speedtest by Ookla
      Server: Vodafone CZ - Brno (id: 1363)
         ISP: Vodafone Czech Republic
Idle Latency:    14.49 ms   (jitter: 3.67ms, low: 11.07ms, high: 16.04ms)
    Download:   934.32 Mbps (data used: 1.2 GB)
                133.37 ms   (jitter: 124.31ms, low: 12.38ms, high: 456.85ms)
      Upload:    99.85 Mbps (data used: 88.6 MB)
                  9.23 ms   (jitter: 6.50ms, low: 7.28ms, high: 372.55ms)
 Packet Loss:     0.0%

 

Ovšem sloučení smlouvy na RČ a na IČO jsme stejně nevymysleli, to je takovej mazec, že to za tu slevu na službách prostě nestojí 🙂 

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DiDiDiNo úplně přesně to bylo tak, že mi zavolala, já zjevil své přání přejít z 1000/60 na 1000/100, ona řekla, že to musí prověřit, hodila mě na chvilku na hold a když se vrátila, tak říkala, že je to možné a že mi to může nabídnout za stávající cenu. No a to je všechno 🙂

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 29. 7. 2024 v 14:44, CableG napsal:

Tak nakonec mi zavolala taková milá slečna a ukázalo se, že pro navýšení uploadu není potřeba připlácet nic:

Slečna sice povídala, ale faktura se zvedla 🤣 No nic, až zase náhodou někdy půjde Samoobsluha, tak se tam podívám na kalkulaci, co mi tam poslala. Ještě je možnost, že ta sleva, co mi tam zadala, se nemůže aplikovat jen na část období, Vodafone a faktury jsou kapitola sama o sobě, uvidím příští měsíc 🙂 

 

---

Aha, tak se nepodívám, protože sms... A kdysi dávno jsem si dal začátečnicky úroveň uživatel, protože to přece nikdy stejně nebudu používat, když tam mám svůj účet jako admin 🤣

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dnes jsem byl u tchána v jižních čechách a ten dostal nabídku na gigainternet na 2 roky za 299 Kč včetně modemu, už ji má realizovanou. Teď k dotazu: Momentálně mám internet 500, za nějakých 550  Kč. Bydliště Praha a v baráku mám možnost UVTnet 1 Gb za 349 Kč. Má smysl volat na vodafone, nebo podat rovnou výpověď s tím, že se mi ozve retenční? A popř má někdo v Praze gigový internet za +-400 Kč včetně modemu? 

  • 500 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • HD Mediabox
  • Praha Modřany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Venca79Nevím jak na tvé lokalitě, na P13 je třeba Poda a nabízí první rok 1000/1000 za 250 Kč + 50 Kč modem. Co však by bylo 2. rok a dál netuším. Hlavně mě odradil i další kabel od vchodu napříč bytem. IPTV snad nějakou mají, zkušenosti neznámé.

Tak mám 1000/100 od Vodafone za 249 Kč a 100 Kč modem Station s Wi-Fi 6 - bez nějaké specifikace doby platnosti. Do nějaké eventuální změny.   

Upraveno uživatelem Technikus
  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...