Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Poda má TV  které je v podstatě brandované sledovaniTV - alespoň verze v APP na androidu a v prohlížeči na webu je jen přeskinované SledovaniTV.
I u tarifu pouze internetu je tam základní nabídka asi 40 programů - ale nejde použít na TV - jen na "Ne TV zařízení". Chodí to o mnoho spolehlivěji než Vodafone TV. Hlavně se tam nesetkáte s různýma chybovýma hláškama, že máte špatný kabel do monitoru nebo že je špatné počasí a proto to nehraje.

  • Souhlasím 2
  • To se mi líbí 2
  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Ivo2003 napsal:

.... Chodí to o mnoho spolehlivěji než Vodafone TV.  .... 

Jak to tu čtu tak všechno chodí lépe než VTV. A nebojím se říct, že i roční děcko dojde dál 😄

 

  • Souhlasím 1
  • Haha 1
  • Super
  • Red Basic
  • Základní
  • Compal CH7465, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na Windows mi Vodafone TV nejde vůbec. Co se mu nelíbí nevím. Možná stará verze HDCP nebo netuším. Ale  Vodafone nikde verzi HDCP nezmiňuje.
Na Androidu app od Vodafone TV občas blbne - nejde se vrátit o pár sekund zpět, hodí mě to o 20 minut dozadu a pak už nejde nikam přeskakovat...A další chyby.
Set top box- při sledování nahrávek častá hláška: "Chybí připojení k internetu"
A samotné UI na Androidu  je oproti Sledovani TV hodně nepřehledné, ať to je seznam kanálů nebo EPG.
Sledovani TV když si chci znovu zapnout TV která hrála naposled, tak je to po spuštění APP na jeden klik.
A z EPG to dělá filmotéku - to nemá snad žádný jiný poskytovatel.
Kdybych měl udělat srovnání tak SledovaniTV je nejlepší, Tmobile TV je střed a Vodafone TV - hodně nekvalitní služba.
Kdyby aspoň EPG na mobilu šlo přepnout na jednotlivé stanice, kde by jednotlivé pořady byly pod sebou, ne ten rolovací nesmysl do všech směrů kde navíc u krátkých pořadů ani nejde vidět jeho celý název.

Upraveno uživatelem Ivo2003
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Technikus A k 250+50 ještě 80 Kč za veřejnou IPv4. A další rok nebude nic závratného, prostě si v retenci vyjednáš to stejné, co máš teď. Jinak tomu kabelu moc nerozumím, protože PODA ti kamkoliv strčí Huawei převodník z optiky na metaliku a dál si to můžeš rozvést jak chceš, buď UTP nebo WiFi.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
To sice není špatná cena, ale je nutno vzít v potaz, že O2 nabízí v retenci za 599 Kč Neo+ Stříbrný se stejnou rychlostí a taktéž až 5x zrychlení na max., což v kombinaci s Air Bank dělá o 300 Kč méně (s nutností poslat jednu MMS měsíčně), takže v podstatě je člověk na tom stejném.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...