Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Náhodou jsem si v úterý najel na jejich web a mrknul na nabídku na mé adrese a zjistil jsem, že teď nabízí gigový net za 199,-, tak jsem volal na infolinku, tam diskuze nikam nevedla, bylo mi řečeno, že to je pro nové zákazníky a že si mám net zrušit a znovu si jej zařídit. To se mi nechtělo, protože to je z mého pohledu kravina, tak jsem jej požádal o přepojení na retenční oddělení a on že nemůže dle vedoucího, tak jsme se rozloučili. Tak jsem si zbaběle zobrazil OKU číslo na net a dnes mi paní z retenčního volala co se děje a tak jsem jí to zase celé řekl a ona, že to je nesmysl co říkal ten operátor a dala mi net za 199,- bez mrknutí oka.

A protože shodou okolností mi volala včera paní z O2 s nabídkou, že mi nabízí NEO+ Stříbrný za 299,- (po odečtení 300,- z Airbank), tak jsem se zeptal paní z retenčního a ona, že na 300,- to nejde, ale že mi nabídne těch 419,-, na to jsem jí řekl, že mám informaci z netu o tom, že to jde až na 348,- a ona mi nabídla 378,- a plácli jsme si 🙂 Toť vše. Já vlastně ani v úterý nechtěl snížit paušál na volání, ale jen net a díky tomu jak mě ten kluk vytočil jsem trochu guglil dále a objevil i levnější volání. Takže mu vlastně tímto dodatečně děkuji. 🙂 

 

A to jsem ještě zvažoval i to, že přejdu k T-Mobile s netem, protože na mé adrese mají 1000/1000 taky za 199,-/měsíc na 24 měsíců a za modem 50,-/měsíc. Ale protože mám od Vodafone vše, tak jsem si to nechtěl komplikovat a vyprdl se na to. Ale kdyby nešla sleva s tím netem, tak bych měl kam přejít.

Upraveno uživatelem Komár
  • Premium
  • Super
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sem tak zkoušel různý adresy, nejspíš je to jenom tam, kde má optickou síť cetin a tm 🤔

ale v akci za tři stovky nabízí gigabit každou chvíli někdo, spíš by to už chtělo trochu zrychlit 🤔

měl bych tu jeden návrh, předem děkuji za realizaci 😀 já vim, neni zač 😐

dreamnet.webp

  • Souhlasím 1
  • Haha 4
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Při zkoušení různých adres to dělám vždy v anonymním okně prohlížeče, které vždy před zadáním nové adresy zavřu.
Nějak jsem zjistil, že pokud to neudělám, tak mi Vodafone ukazuje jiné ceny - ty které byly u předchozí adresy 😕 

  • Start
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Slamb napsal:

co sem tak zkoušel různý adresy, nejspíš je to jenom tam, kde má optickou síť cetin a tm 🤔

ale v akci za tři stovky nabízí gigabit každou chvíli někdo, spíš by to už chtělo trochu zrychlit 🤔

měl bych tu jeden návrh, předem děkuji za realizaci 😀 já vim, neni zač 😐

dreamnet.webp

Kde jsi ty rychlosti vzal ? Pardon psal jsem to na mobilu 😂😀

  • Premium, Super DSL
  • Basic, Premium 5G, Red Basic
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Zyxel VMG8623-T50B, Vodafone TV Standard
  • Praha, Nová Ves
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...