Přejít na obsah

Zkušenost s retenčním oddělením :-)


Návštěvník Já

Doporučené příspěvky

Právě proběhl hovor s retenční linkou po nedávném odkrytí čísla k přenosu pevného internetu, ale prý na 1 Gbit za 199 Kč ať už "natrvalo" nebo na inzerujících 24 měsíců se nedostaneme z aktuálních retenčních 249 Kč od cca června 2024 😂

Rada, zrušit internet a novou smlouvu napsat na jinou osobu v domácnosti 🙄

image.thumb.png.61b1de5bbc0dddb5c16960005ae39bdf.png

  • Premium
  • -
  • Základní, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dnes vyjednal Internet 500 Mbit + Vodafone TV (základní) za 364 Kč. Měl jsem Internet 500 + TV Klasik za 580 Kč. Stačilo zobrazit OKU, argumentovat akcí T-mobile 1 GBit za 199 Kč měsíčně a domluvili jsme se. 🙂 Všechny ceny bez pronájmu zařízení.

Upraveno uživatelem mojmax
  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Ponava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena 364 CZK za  Internet 500 Mbit + Vodafone TV (základní) bych také bral místo 650 CZK 🤔 u nás v panelovém domě před pár lety natáhla jedna firma své kabely hned vedle stávajících kabelů UPC a vyvěsili letáky na nové připojení internetu 1000/1000 včetně TV a v ten moment UPC nabízela nižší cenu za připojení ale než se to rozjelo tak to zkončilo a podle informací někdo prý přeřezal rozvodné kabely ve spojovací šachtě pod paneláky 😟 ale stejně bych nepřešel protože výhody TV DVB-C to nenahradí 🤗

Upraveno uživatelem ost-plus@seznam.cz
  • Super
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

ale stejně bych nepřešel protože výhody TV DVB-C to nenahradí 

Ano, hlavní důvod, proč si VFTV s CA modulem pořád držím a pro aplikaci si platím PodaTV. Možnost nahrávat lokálně natrvalo, ne jen na týden.

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5, CA modul
  • OV
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, mojmax napsal:

Já dnes vyjednal Internet 500 Mbit + Vodafone TV (základní) za 364 Kč. Měl jsem Internet 500 + TV Klasik za 580 Kč. Stačilo zobrazit OKU, argumentovat akcí T-mobile 1 GBit za 199 Kč měsíčně a domluvili jsme se. 🙂 Všechny ceny bez pronájmu zařízení.

A na jak dlouho platí tato cena?

  • Basic
  • Red Basic
  • Základní
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 9. 2024 v 14:09, Slamb napsal:

jo oni zlevňujou i kvůli podě 😱 tak to jo... 🤔 no vlastně proč by ne, že... 🤔 cenově tam ale žádnej zásadní rozdíl včetně modemu neni, ale co si budem povídat, ten upload... 🤭

Možná i částečně kvůli T-Mobilu - nedávno rozvrtali celou Prahu 10 a slyšel jsem, že i Jižní Město (Praha 11) - Optika 1000/1000 - 200 Kč na rok a pak dál za pětikilo.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VF Station, CA Modul.
  • Praha 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...