Přejít na obsah

nejde ftp, p2p, prostě nic


Návštěvník mikehavliczek

Doporučené příspěvky

Návštěvník mikehavliczek

Zdravím, od včerejška, tzn. 10.4. mi nefunguje krom prohlížeče prakticky nic. Přes FTP klienta se nemůžu přihlásit k jedinému webu, p2p, aktualizace některých programů.

Z práce či přes mobil se ke všem poskytovatelům připojím bez problémů, firewall má všechny potřebné programy a porty povolené, a stejný problém nastává u všech počítačů v domácnosti. Prostě během čtvrtka z ničeho nic přestalo všechno fungovat. Chyba více méně musí být někde mezi routerem a poskytovatelem, protože pochybuju že na čtyřech počítačích bude ta stejná chyba. Navíc laptop, se kterým jsem se bez problému přihlásil v práci nebo přes mobil mi z domácí sítě hlásí stejnou chybu, vypršel časový limit. Jinak ještě jednou podotýkám, že na hostingu vše běží, jak má. Přes web ftp rozhraní se připojím bez problémů.

Můžete mi prosím někdo poradit, co se v tuhle chvíli dá dělat? Dá se vůbec něco dělat, nebo mám jen bezmocně čekat až si někdo v UPC uvědomí, že mají sakra problém? Začínám být docela zoufalý, nehledě na to, že mi stojí práce a tudíž mi i utíkají peníze.

 

Předem vám děkuji za rady a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mikehavliczek

Podotýkám, že do včerejška vše fungovalo jak má bez nastavování čehokoli. Já vím, že FTP potřebuje port 21, ale co já s tím zmůžu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Otestovat přímo za modemem a pokud port nebude fachat, tak zavolat na UPC na technickou podporu. Možná je to z nějakýho důvodu bloknutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mikehavliczek

Důvod tentokrát nebyl jasný dokud mě nekontaktovala technická podpora UPC. Stejně jako 80 milionů počítačů na celém světě jsem se stal obětí Confickeru. Moje blbost, aktivně používám torrenty, ale stejně jsem o tomhle viru neměl ani potuchy. Po domluvě s UPC mě odblokovali a teď pracuju na odstranění viru.

Kdyby měl někdo stejný problém, zkuste to tady http://www.antivirovecentrum.cz/potrebu ... icker.aspx

 

Jinak díky za tipy a rychlé odpovědi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakazit se prakticky mrtvým virem vypovídá o svém :)

Většinou to značí nelegální OS a SW nebo nízkou znalost počítačové bezpečnosti. V nejhorším případě obojího dohromady ;)

 

Raději se obraťte na viry.cz pokud chcete pc opravdu vyčistit. Jednorázové čističe neodvedou vždy dobrou práci.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...