Přejít na obsah

novasport


Návštěvník bonobo

Doporučené příspěvky

Zdravím.

K nahlédnutí sem dávám moji emailovou korespondenci s UPC ve věci Nova Sport a HD TV stanic skupiny Nova. Musím však přiznat, že mne situace až zas tak netrápí. Místo Novy Sport mám SS1 HD a SS2 SD a osobně mi SS1 HD vyhovuje více než NS HD. Rovněž mne až zas tak netrápí SD stanic skupiny Nova, protože tyto stanice sleduji velmi málo, téměř vůbec. Nechci se dívat na reklamy a něco mezi tím.

 

Můj email 6.5.2014:

Rád bych věděl, jak bude vyřešena situace s nevysíláním TV Nova HD, Cinema HD a Fanda HD. Už to trvá nějak dlouho co jsou tyto stanice pouze v SD rozlišení. Je to situace přímo neuvěřitelná, že v dnešní době kvalitních zobrazovačů (TV) není vysílán signál, který by kvalitu zobrazovačů dokázal plně využít.

 

Odpověď UPC 7.5.2014:

Vážený pane, velice se Vám omlouváme za vyřazení televizního programu Nova Sport a HD programů. Důvodem ukončení vysílání, je nedosažení nové dohody o podmínkách dalšího vysílání. Nadále Však probíhají jednání a usilujeme o znovu zařazení těchto programů do programové nabídky. Program Nova Sport je nahrazen programem Slovak Sport 2 a program Nova Sport HD je nahrazen programem Slovak Sport 1 HD. U všech HD programů, je dočasné vysílání ve standardním rozlišení. Jelikož si Vás jako našeho věrného klienta vážíme, poskytli jsme Vám od dnešního dne na měsíc zdarma, programový balíček Relax Movie. Poskytování programového balíčku, bude po jednom měsíci automaticky ukončeno.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...