Přejít na obsah

zmršené EPG


CableG

Doporučené příspěvky

Návštěvník
vráceny údaje o zemi vzniku...

 

Země vzniku tam ještě není, k tomu se ještě nedopracovali.

 

Pravda, pravda, zmýlil jsem se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mastodont vlaboratoři

Dva vjeskyni

 

tohle má fakt úroveň... Fakt nechápu, proč se lidi rozčilují na poslance, vždyť stejných neschopných neumětelů je zjevně plná republika.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
V EPG byly přidány informace o roku výroby, hereckém obsazení a zemi původu, jen bych tyto informace očekával jako první v pořadí před obsahem filmu.

Vtipné je, že je to přidané i tam kde bych to snad ani nečekal, např. u sportovních přenosů u Eurosportu nebo zpráv o počasí na Meteo TV a asi i jinde. :D Sice zatím nevyplněné, ale zřejmě připravené k doplnění. Nejsem si jist, že na rozdíl od filmů a seriálů, potřebuji např. i u zpráv o počasí vědět, kdo je režíruje, kdo v nich hraje a kdy byly vyrobeny. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

schválně jestli bude u fotbalu stručný popis očekávaného děje utkání a odhad výsledku :)

 

nicméně věřím, že to tam bude dřív než pořadové číslo série u seriálů

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Praha 6
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové,

přidání roku výroby, režiserá, herců ve starém systému fungovalo tak, že se u dodavatele EPG potřebná data vložila na patřičné místo importovaných dat a ty se pak zobrazila v EPG.

Nový systém funguje bohužel jinak. S přípravami na zavedení STB Horizont se mění jednotlivé systémy, tedy i EPG. Jelikož nové STB Horizont si zpracovávají data EPG jinak (měla by být možnost filtrovat/vyhledávat pořady třeba podle režiséra, konkrétního herce, série apod) musí se vytvářet kompromisy mezi novým a starým systémem.

Například zmiňované vkládání herců, režiséru, roku výroby, případně serie se provádí ze samostatné databáze a vkládá se na určité místo, které je popsáno jako "rok", "režie" "hrají",

Pokud se však jedná o zprávy, sportovní přenos apod. tam většinou programeři tyto informace dopředu neposkytují, zůstane v EPG jen volné místo a anotací.

Horší je to zatím s uvedením serie. Tam zatím vzniká po vložení do názvu pořadu problém s duplicitou této informace na Horizont boxech. S výrobcem SW pro EPG se pracuje na opravách, ale není to jednoduché.

Prostě jinde v UPC to na Horizont boxech funguje jak má a nemají jiné boxy ani možnost sledování TV bez STB a u nás se to snažíme přizpůsobit aby to fungovalo jak chceme. Doufám, že se dočkáme

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty informace o roku výroby, režisera ,herců jestli budou nebo ne mne až tak netrápí. Co mne trápí a maximálně štve, že od května 2014 mám pouze3,5denní EPG místo 7denního, z kterého jsem se těšil několik roků do toho května 2014. Mám TV Samsung s CA modulem, tak nechápu když to fungovalo tolik roků, proč to najednou nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten tvůj květen nastal 19.6.v 5 hodin ráno, ale to nevadí.

 

Proč to nejde, nikdo neví, ale může to souviset s množstvím dat v EPG nebo spíše způsobem jejich vysílání (jak jinde presentoval myslím Retiree). V současnosti jsou omezeny na 700 znaků synopse + režie a herci. (jinak z cca 50000 pořadů má pouze 5% více jak 500 znaků)

Jsme ve spojení s továrnou Samsung, ale ani ti nám zatím neřekli v čem je problém. Snad bude další informace příští týden.

 

Zjistili jsme, že pokud je v TV naladěno více jak 130 programů, tak se s každým dalším muxem sniží zobrazení EPG o cca 6-8 hodin u všech pořadů, ikdyž předtím bylo vidět

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

"... souviset s množstvím dat v EPG nebo spíše způsobem jejich vysílání"

Během posledního víkendu nebyla EPG data aktualizována (nemám záznam, ale v pondělí ráno tuším pouze na 4 dny - podle EIT PID=18 Actual TS, Shedule). Velikost souboru epg.dat (4.8.2014 9:00) poklesla na cca 6,3 MB. Přes tato fakta se na tv Samsung zobrazovalo EPG na necelých 5 dnů, spíše čtyři...

Takže to také přičítám spíše způsobu vysílání, ovšem nechápu, nemám potřebné znalosti ani data pro srovnání....

 

EDIT: Tak jsem si po sobě přečetl, co jsem napsal za blbost...

Logicky, jestliže EPG data v tomto okamžiku neexistovla (nebyla vysílána/doplňována), neměl televizor co zobrazit :(

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Technik> A není nějaká možnost, že byste Samsungu třeba nějak poslali data surového vysílaného streamu, aby si to tam mohli vyzkoušet a odladit? Bez testovacích dat jim to může hodně dlouho trvat.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...