Přejít na obsah

Připojení víc zařízení


Návštěvník Kubajzzz92

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kubajzzz92

Čau všichni. Už nějaký čas se potýkáme doma s problémem. Ten je v tom, že pokud restartuju routery (máme dva...jeden UPC a druhý na WiFi) tak se mohu připojit pouze cca. do 30 sekund, jinak přihlášení neni možné plus k tomu můžu připojit maximálně 4 zařízení na internet. V tom routeru na WiFi mám přitom otevřen maximální počet portů a přesto to nejde. Chtěl jsem se tedy zeptat, jestli to mám řešit přes UPC (že by to měli zamčený přes ten svůj, navíc se do toho jejich za boha nedostanu, žádný default heslo po restartu nefunguje a dole není napsaný) a nebo jestli někdo neví kde je problém.

 

Routery: UPC: Cisco EPC3208

"WiFi": ZyXEL NBG-416N

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To Cisco není router, ale kabelovej modem, takže v něm ani nic nenajdeš a nenastavíš. A na Zyxela si přečti názory třeba tady: http://access-pointy.heureka.cz/zyxel-n ... =3#reviews a pochopíš, kde je zakopanej pes. Teda za předpokladu, že nemáš nějakou krpu ve svým nastavení, ale to ti na dálku nikdo neřekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kubajzzz92

Díky za první postřehy. Já tam předtím měl TP-Link a známej co dělá IT v jedný firmě říkal že ty TP-Linky se chovaj k uživateli jako zlá matka, že ZyXEL je lepší...ale problém přetrval u obou routerů (ZyXEL a TP-Link, ať si hraju s nastavením jak chci), proto jsem se rozhod položit otázku na tohle forum, protože už jsem z toho fakt bezradnej.

 

PS: za tu terminologii s tím že Cisco je router se omlouvám, nějak jsem držel a formuloval myšlenku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

TP-Linky problém nemají, samozřejmě pokud se bavíme o modelech od 1043 výš. Nějaký základní krámy za pár stovek, který mají pomalý procesory a 100Mbps rozhraní, za ty bych ruku do ohně určitě nedal. A to stejný bude platit nejspíš i u Zyxelu.

V každým případě hoď na zkoušku routery bokem, z kabelovýho modemu přímo do PC a hned uvidíš, jestli to šlape nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...