Přejít na obsah

Featured Replies

Odesláno

Ahoj, chci se zeptat. přišel mi email že se bude vyměnovat modem a chtěl bych se zeptat jaký dostanu. ED3.0 sou wifi modemy ?

email :

V rámci neustálého zkvalitňování a zrychlování UPC Internetu dochází k postupné výměně starších typů ED2.0 modemů za rychlejší a kvalitnější modemy typu ED3.0.

Odesláno

Jsou bez wifi i s wifi. Pokud máš bez wifi, můžou ho vyměnit za wifi modem, ale pronájem je za 70,- měsíčně. Budeš-li chtít bez wifi, tak Ti ho vymění pravděpodobně za nějaký repasovaný za 50 kaček měsíčně. Novým zákazníkům už dávají do pronájmu nebo k odkoupení pouze wifi modemy.

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
Odesláno

Mě ho měnili na moji žádost před 2.týdny. Měl jsem Motorolu SB5100E ED2.0 ( bez wifi ) a dali mi UBEE EVM3206 ED3.0 (bez wifi). Poplatek 50 Kč měsíčně údajně zůstává stejný.

  • Premium
  • -
  • -
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 10
Odesláno

Ano, poplatek za modem bez wifi zůstává stejný :) tj. 50,- Kč/měs.

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

Právě prohlíží tuto stránku 0

  • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community