Přejít na obsah

Vlastní wifi?


Návštěvník cajky

Doporučené příspěvky

Návštěvník cajky

Mohl bych poprosit Link na kabel, který v případě nesrovnalostí zapojím do toho WiFi modemu a do PC, abych si zjistil, jestli je chyba u modemu nebo PC?

Projel jsem dva obchody už, ale nemůžu to najít, díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Patch kabel, ethernet kabel, síťový kabel a spousta dalších názvů pro totéž...

(kabel s konektory RJ45, různé délky podle potřeby, ve všech alespoň trochu specializovaných obchodech)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky

Když má WiFi modem, tak pochybuju, že by si nechávala doma Estee tenhle kabel, to spíš budu muset dokoupit. Nebudu riskovat, že technik nepřiveze a musel bych ještě lítat, takhle to vezmu dřív, když mám cestu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Vstup do kabelového modemu je asymetrických 75 Ohm, tedy 1,5 m koaxiálu s odpovídajícími konektory a kabel je součástí dodávky modemu, zpravidla s F-konektory na obou stranách...

Výstup(y) je konektor(y) RJ45 pro UTP kabel, což už je v režii zákazníka (co si zákazník zapojí za modemem je čistě jeho věcí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Retiree:ale hloupost. Prošlo mi toho rukama dost a rukama známých taky. Nikdy se nestalo, že by nedodali kabel. Nebo jak by asi tak otestovali funkčnost modemu bez kabelu? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

warman, reagoval jsem na toto:

K modemu od UPC je jako příslušenství 1,5m UTP, pokud není v balení má ho dodat technik ;)

Upřesni prosím, co je na mé poznámce špatně, rád se poučím... (nebo raději dvakrát čti, pak teprve reaguj)

 

EDIT: Upřesňuji. Koaxiál je součástí dodávky modemu, UTP kabel je pak poskytován v rámci služby UPC při zprovozňování...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Koupil jsem tc7200, v baleni byl 1,5m baleni utp kabel. Kamos cca km od me si pronajal jeste cisco s wifi se samoinstalaci a necekane byl utp soucasti baleni. Babca mela zakladni modem a take utp kabel (ta si zaplatila instalaci). Samo jsem reagoval na utp a ne koax, to mozna z toho neslo pochopit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...