Přejít na obsah

Vlastní wifi?


Návštěvník cajky

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Předpokládám, že mluvíme o tomtéž a nepleteme si pojmy a tedy se ptám, jak tento modem připojím do sítě UPC pomocí UTP kabelu (účastnická zásuvka i modem mají F konektory).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych poprosit Link na kabel, který v případě nesrovnalostí zapojím do toho WiFi modemu a do PC, abych si zjistil, jestli je chyba u modemu nebo PC?

Projel jsem dva obchody už, ale nemůžu to najít, díky moc.

Jen pro osvěžení paměti. Debata je o tom, jestli dostane k modemu i ethernetový kabel v rámci samoinstalace (pokud ho přítelkyně bude muset vrátit s modemem). Já jsem při vracení pronajateho modemu musel technikovi při odkupu odevzdat pouze zdroj, kabely mně nechal a v krabici s novým modemem byl eth.kabel dlouhý 50cm. V uživatelské příručce je uvedeno: Jeden ethernetový kabel (Nemusí jím být vybaveny všechny produkty.)

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

UTP kabel vždy je součástí jak modemu, tak modemo-routeru a obvykle ho nikdo vracet nechce. Samozřejmě když se to vrací poštou a dotyčnej ho přibalí spolu se zařízením, tak se nic neděje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Retiree: původní dotaz byl na to, jak připojí pc k modemu, ne modem k účastnické lince... Takže to jen ty jsi byl trochu mimo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...