Přejít na obsah

Wifi router pre modem od upc


Návštěvník Milan88

Doporučené příspěvky

Návštěvník Milan88

Zdravím,

pred týždňom som si bol objednať u upc 150mbps net, viď odkaz http://online.upc.sk/rychly-opticky-int ... power-150/

Problém ale nastal keď som zapol wifinu zabudovanú v modeme, signál je otrasný. Preto sa chcem spýtať, vás, odborníkov, ktorý wifi router by ste mi odporúčili a ktorý by predovšetkým fungoval s modemom od upc cisco epc3925.

Doma mám dva klasické PC, ktoré sú zapojené do modemu rj45 kablámi, tam internet ide bez väčších problémov, len ten wifi signál u modemu od upc cisco epc3925 je tak neuveriteľne slabý, že už pár metrov od modemu je signál takmer nulový.

Momentálne uvažujem nad ASUS RT-N18U, len nie som si istý či budem potrebovať zároveň aj nejaký switch na prepojenie modemu od upc s týmto novým wifi routrom

ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milan88
jenom jestli sis zkontroloval nastavení kanálů na wifi, aby se ti moc nekryly s jinejma :)

 

Nerozumiem, otázky som ale položil úplne iné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to prožeň translatorem, já nebudu komolit slovenštinu :lol:

když měl ještě žižka obě oči, šemík byl hříbě a já byl u upc, měl sem tenhle wifi modem a na pokrytí bytu celkem stačil, tudíž se nabízí otázka, jestli problém se signálem nezpůsobuje nastavení kanálů na wifi, toť vše...

ale jestli si chceš koupit ten asus, tak proč ne, asus je fajn a rt-n18u obzvlášť 8) a nic víc k tomu nepotřebuješ...

jinak koukám, že to slovenský upc šetří na uploadu ještě víc než český :roll: achjo...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milan88
tak to prožeň translatorem, já nebudu komolit slovenštinu :lol:

když měl ještě žižka obě oči, šemík byl hříbě a já byl u upc, měl sem tenhle wifi modem a na pokrytí bytu celkem stačil, tudíž se nabízí otázka, jestli problém se signálem nezpůsobuje nastavení kanálů na wifi, toť vše...

ale jestli si chceš koupit ten asus, tak proč ne, asus je fajn a rt-n18u obzvlášť 8) a nic víc k tomu nepotřebuješ...

jinak koukám, že to slovenský upc šetří na uploadu ještě víc než český :roll: achjo...

 

Tak som to tým "translátorom" prebehol ale vyhodilo mi, že jazyk je neznámy, hmm divné.

V 8 storočí Konštantín počas svojej prvej misie u Saracéncov bol ešte bez svojho brata Metoda a toho času som používal jednoduchý modem od upc so zabudovanou wifinou, ktorej dosah bol v rodinnom dome veľmi nízky aj napriek tomu, že v okolí žiadne iné wifi siete nie sú a tým pádom sa mohli kryť maximálne tak zajace v brlohu.

Takže si asi zaobstarám ten wifi router asus RT-N18U, dobre som si s tým teda poradil a ďakujem za bezcenné rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Milan88: jake bezcenne rady? Normalne napsal at si zkusis zmenit kanal a treba se podivat do nastaveni, jestli nekde nemas nastaveny nizky vysilaci vykon.

Btw. Rady jsou obvykle stejne cenne jak dotaz, kdyz je polozen dotaz dementne, tak i odpoved dost mozna bude dementni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...