Přejít na obsah

Internet a domácí síť - zapojení


Návštěvník inko1

Doporučené příspěvky

Návštěvník inko1

Zdravím! Předem sděluji,že na netu hledám informace,ale stále v tom nemám jistotu.

Mám modem(bez wifi) od UPC s vývody Ethernet + 2xThelefone. Ethernet mám propojen do WAN ve (svém) WiFi Asus RT-N12 B1. Z Asusu LAN1(jsou4) je napojen kablem stolní PC. Předpokládám,že takto signál do PC proletí přímo bez ovlivnění wifi Asusu(?).Dále na Asusu mám nastaven "Router"(ještě jsou Zesilovač a Přístupový bod).Potud doufám to mám dobře.

Chci na wifi zprovoznit Notebook.Musím to nastavení dělat z toho notbuku(připojit napřed LAN), nebo to mohu nastavit z PC? A jak potom zprovoznit Domácí síť? Asi to představuje více informací,ale každá rada od "znalých" dobrá.Děkuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Ten Asus je tak,jak uvádí YABAKA.Už jsem se na ten Asus dostal z PC a něco jsem tam povyplňoval a notebook jede. A co se týče domácí skupiny,tak jsem nakonec přišel na to,že ve win8 už je přednastavena.Takže díky za rady a snad to bude fachčit!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Tak jsem ten nový firmware nahrál .Přesto že je uvedeno, že veškerá nastavení tou aktualizací zůstanou neměnná,tak opak je pravdou a vše se mi pomrvilo.Budu muset resetovat a nastavit síť znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník inko1

Zdravím,win8.1 - 64.Mám 2 privátní sítě : wifi a ethernet 2. Sítě jsou pojmenovány. U wifi není problém(v nastavení prohlížeče), ale jak změnit název privátní sítě u ethernetu 2 ?

Děkuji za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...