Přejít na obsah

Technicolor a stabilita WiFi


Návštěvník 1grdecoca

Doporučené příspěvky

@1grdecoca Myslím že mají evidovány konkrétní modemy a k nim přiřazené rychlosti. Aspoň tak jsem to tady někde pochytil Takže nestačí si vypůjčit modem a zapojit na své "rychlejší" lince. Musel bys to prohnat nějakým procesem přes zákaznickou podporu, pak by ti zvýšili rychlost pro Compal a snížili pro Technicolor. A znovu, pokud bys to vracel.

Pořád jsme u toho, že máš možná problém na vlastní lince.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

Tak jsem zapojil zpatky TC7200 a uz nejede ani ten, stejne symptomy, locknul po jednom kanalu download a upload, net nejede, blika kontrolka upload stream, kontrolka online ani tuk. Takze se asi fakt neco nekde pokazilo po odpojeni TC7200, ktery jel. Pritom nemelo co 🙂

Volano na podporu, na zitra objednan technik. Asi si rovnou vezmu ten Compal. Kazdopadne jsem fakt zvedavy, co se posralo 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani mě to nepřekvapuje, když nefungoval Compal tak bylo jasné že nebude fungovat ani Technicolor, možná špatný kontakt na přívodu kabelu do zásuvky UPC, zkus to zkontrolovat, a nebo někde jinde po cestě špatný signál, eventuálně vadná zásuvka.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

Byl to vadny konektor (zoxidovany), ale ne u me v byte, nybrz v rozvodove skrince ve sklepe. Ale jak je mozne, ze to jelo na tom TC7200, dokud jsem to nevymenil, je zahada. Leda by zoxidoval tim, jak jsem poprve odsrouboval kabel z toho modemu a ztratil signal, tezko rict.

Nicmene vyreseno a vzal jsem si rovnou ten Compal, kdyz uz tu byl a uz to svisti. A dal jsem vam zabrat, co?  🙂 Diky vsem za komentare....

...beztak se tu zas brzo objevim s necim ohledne toho Compalu 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@1grdecoca až zase budeš potřebovat nějakou analýzu, dej vědět 😇 v podstatě jsem problém na lince trefil. No hlavně že net funguje, jak mi říká manažerka volného času, vždyť byste nemohli zachraňovat lidstvo! (ať linka slouží, i s Compalem)

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník 1grdecoca

No jo, no, ale jaky to davalo smysl, kdyz ten net jel na tom TC par minut predtim, nez jsem ho vymenil za Compal? Bud nahoda (tezko), nebo to ve skrince zoxidovalo tim vypnutim u me doma (taky nedava smysl, ne?). No nic, Compal jede, pokryti na pohodu, problem se stabilitou snad taky vyresen, ale sleduju to jeste.

Diky 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...