Přejít na obsah

Zkušenosti s veřejnou IP


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Ale na to se Tě pitomče vůbec nikdo neptal.

A po tobě zase nikdo nechtěl, abys na moje slova reagoval... Takže se uveď do klidu a jestli máš problémy v rodině, tak navštiv svého psychiatra :D

 

Jinak jsem to psal proto, že nejlepší ochrana je taková, kde není co sebrat - pak se může do PC nabourat třeba Pentagon a kromě několika fotek z Lea nenajde nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem lehce mi spadla čelist, ihned poté, co jsem nainstaloval program PeerGuardian (zdarma).

 

Já jsem si ten PeerGuardian dneska stáhl na zkoušku ale vůbec nevím jestli to dobře funguje. Například aktualizace nejde určitě, jelikož při pokusu o Check Updates to nestáhne ani jeden List který si přidám (Add List) do seznamu. Aktualizace vypíše tuto chybu: http://www.home.karneval.cz/mzemek/ooo.jpg

A to jsem vypnul i FireWall ( mám jen SP2 ).

No a tak jsou sice ty Listy v List Manageru, ale pokud jakýkoliv označím a kliknu na Open List tak se otevře prázdné okno, z čehož tedy usuzuji že ten obsah nebyl vůbec z dané adresy stažen. Tím pádem asi bude program nanic.

Kde je chyba bohužel nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovšem lehce mi spadla čelist, ihned poté, co jsem nainstaloval program PeerGuardian (zdarma).

 

Já jsem si ten PeerGuardian dneska stáhl na zkoušku ale vůbec nevím jestli to dobře funguje. Například aktualizace nejde určitě, jelikož při pokusu o Check Updates to nestáhne ani jeden List který si přidám (Add List) do seznamu. Aktualizace vypíše tuto chybu: http://www.home.karneval.cz/mzemek/ooo.jpg

A to jsem vypnul i FireWall ( mám jen SP2 ).

No a tak jsou sice ty Listy v List Manageru, ale pokud jakýkoliv označím a kliknu na Open List tak se otevře prázdné okno, z čehož tedy usuzuji že ten obsah nebyl vůbec z dané adresy stažen. Tím pádem asi bude program nanic.

Kde je chyba bohužel nevím.

 

Tak si představte že jsem čistě jen tak na zkoušku zrušil to přidělování veřejné dynamické IP DHCP serverem a nastavil jsem si svou starou neveřejnou IP a najednou jdou věci které před tím rozhodně nefungovaly - například ta aktualizace a stažení těch Listů. No to jsem teda blázen.

Jak je toto vůbec možné?

Kde je tedy chyba? V dynamické Ip adrese nebo co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkušenosti - pokud se podívam do výpisu útoků v keriu tak tam je hromada skenovaní portů atd.

 

Používám Av Kaspersky a ten mě jednou denně hlásí útok červa z nejaky IP.

 

Ovšem problem je to že při použití nove veř. IP se nemohu dostat na některé stránky viz.

http://www.sga-project.com/sg1/

Pokud dám starou tak chodí jak z praku. (volal sem na karneval, a prej si mam nechat starý nastavení a nazdar.)

 

Poslední věc zkusil jsem zase po čase zapnout DC++ vyzkoušel novou IP, a ani h***o. pokud sem DC nastavil že sem pasiv tak už sem neco našel a mohl stahovat od jiných aktivních uživatelů. Samo sem zkusil Strong 9 i 10, a ten samý výsledek. S veřejnou sem ani neškrt mimo toho že sem se přihlasil na HUB.

 

Prosím o vaše zkušenosti

 

Děčín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
Tak jak ho mam nastavit zkoušel jsem všechno a nic.

 

Dík

 

Zatrhni si Active ale vymaž tu IP adresu z toho vyplněného pole aby to prostě bylo prázdný. A porty taky vymaž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...