Přejít na obsah

Potíže s rychlostí internetu


Návštěvník Broodyx

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník computerboy
Mi to fungovalo,ale cca od listopadu už ne.

 

Mně právě taky tak nějak. Bohužel to vypadá, že to není nárokovatelná služba a UPC to při zavádění Wi-Free dávalo k dobru, aby si lidé Wi-Free povolovali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

O Vánocích jsem dělal trochu změny v síti, přepnul jsem modem na chvili do router nastavení, pak zpet do bridge a od Te doby taky tech bonusových 10/2 nedostavam. Je ale možný, ze kdybych se v tom nestoural, tak to možná mam ještě ted. Taky by me zajímalo, jak jsou na tom ostatní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochybuju že to dávali úmyslně "k dobru", aby si lidi povolovali WiFree, když se s tím nikde nechlubili...

Spíš to vidím tak že pro UPC bylo ze začátku jednodušší nastavení aplikovat stálou extra rychlost pro WiFree, aby to nežralo vlastní kapacitu přípojky.

Btw zkoušel někdo že se teď ta rychlost zvýší při připojení klienta WiFree? Snad tomu tak je a WiFree skutečně nežere linku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

Taky si myslím, že to úmyslné není. Je to spíš chyba, že to jelo i přes kabel rychleji o těch 10/2, která se vrátí do normálu nejspíš, když se provede změna režimu modemu.

Kapacitu přípojky to žrát nebude to by s tím pak lidi nesouhlasili. Bylo to právě naopak, že jsem mohl používat tu vyšší rychlost normálně přes kabel třeba na PC a to by pak zpomalovalo někoho, kdo by se připojil na tu Wi-Free (kdybych zrovna využíval down nebo up naplno). Takže to má být tak, že my naměříme co máme podle tarifu a rychlost pro Wi-Free má být oddělelná od toho.

 

Když se připojím třeba s mobilem na vlastní Wi-Free tak se rychlost na pc nezvýší to na to nemá vliv, když spustím oba speedtesty na ráz tak se to nijak neruší, takže to jede tak, jak by podle UPC mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

Ale můžu :D proč bych nemohl? To bych jinak neměl plný signál a když se podívám do nastavení modemu tak v společně připojených Wi-Fi zařízeních se změní z 0 na 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...