Přejít na obsah

UPC vs Centrio


Návštěvník Martycz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Martycz

Tak to jsi asi měl jen tyto dva typy stb, inak od UPC je rozhodně svyžnější. (přepínání progr.,pohyb v menu atd...)

 

 

To je přesně ono, otázka k přístupu k práci. :lol:

Předpokládám že instalační technik ne jen že zapojí drátky k sobě ale snad poradí co a jak.

(tedy pokud to není mudla z jiného řemesla, což většina je :scratch: )

Snad mu může vysvětlit že tam nebo tam není vhodné z toho či onoho důvodu. :roll:

 

Ale co bych chtěl za tu cenu :P

 

Stejně mám pocit že jsi s Centria.

Máš nějaký negat. posudek co se týče Centria?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stb od upc sem měl taky :)

z vlastní zkušenosti vim, že kolikrát něco někomu vysvětlovat je za trest - nejen dřív jako oz u upc, ale i dneska u webů, lidi tomu nerozuměj, ale prostě to tak chtěj, tudíž jakýkoliv vysvětlování je jenom ztráta času a vyjde rychlejc to udělat podle jejich přání, i když to třeba neni ideální řešení - důležitý je, že oni budou spokojený a zaplatěj, to je celý...

negativních zkušeností by bylo :D 4x mi v různym období slíbili, že se ozvou (3x po telefonu, 1x v emailu) a neozval se nikdo... dlouhodobě je na některejch úsecích původní etth sítě problém se zahraniční konektivitou :???: posílal sem email, že chci zrušit odběr pevný ip adresy, ale stejně mi ji ještě 2x naúčtovali, takže až po telefonu mi ji zrušili :roll: kdysi dávali příšerný set-top boxy, tam přepínání programů trvalo asi hodinu a pohyb v epg byl skoro nemožnej, ale to už je naštěstí delší dobu minulost :puker: na druhou stranu mi ale taky v řadě věcí vyšli vstříc, takže se to částečně maže :D

ale takhle bych moh udělat výčet i u upc, to má taky spoustu much :lol: každopádně když proti sobě postavim mouchy u centria a aktuální fungování internetu na ftth síti, tak sem jednoznačně pro centrio... televize je tak nějak srovnatelná, tam neni moc co řešit, pár programů je jinejch, stb sou rychlý (možná máš vadnej kousek nebo nějakej špatnej fw :???:), snad jenom ta nemožnost použít ca modul by mohla někomu vadit...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martycz

Omlouvám se trochu jsem to zblbnul.

Srovnání rychlosti stb nemohu posuzovat jelikož jsem neměl žádný stb od UPC ale Ca modul. :roll:

 

 

Podívám se zda se dá na stb aktualizovt fw.

Pokud najdu manuál :thumleft:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martycz

Stahuju video 166mb a hlasí to zhruba 15min.

U UPC jsem to dal zhruba 5 min. ani né :scratch:

Co to je pro BOHA za rychlost?? :twisted::twisted:

 

( aktual. vypnuté atd... nic jiného nestahuju )

Pomoc. :roll:

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martycz

Promin.

Ale to snad musí na.rat každého !!

Pc v tom samém stavu (vypn. akt. atd..) jaku u UPC.

Stahuji aktual. nvidia na graf. kart. 292Mb !!!Centrio už 20min.!!!!

UPC max. 5min ani né.

Tak mi prosím moc, moc, moc vysvětlete kde je chyba????

 

Děkuji.

 

Jooo,bomba po 30min. staženo 292Mb :thumleft::thumleft::thumleft:

asi přejdu na rychlost Internetu 1000/500 Mbit/s a pak to zvládnu za 15min. :salut::salut:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...