Přejít na obsah

Problémy s aplikacemi HZBO GO a Horizon GO


Trabi

Doporučené příspěvky

Ahojky lidicky,

 

prosim o pomoc pro laika, ktery si s tim opravdu nevi rady. Neodkazujte me prosim na nejake jine temata, nebudu to hledat (mam dost prace) - potrebuji radu - reseni.

 

1) HBO GO, pri prihlaseni mi to neustale pise, ze sluzbu provozuji na vice zarizenich, nez mam povolene, mam jenom PC a Mobil...pise to i kdyz jdu z mobilu.

 

2) Horizon GO - kdyz najedu na horizon.tv, tak tam vidim vsechny kanaly, co jsou dostupne - kluknu na prihlaseni a ve svem uctu nevidim vůbec nic, zadnej kanal. To same kdyz se hlasim pres mobil. Nechapu to, jeste pred par dny to slo.

 

PC mam prohlizec Chrome, windows 7 64bit, Silverlight je nainstalovan. Vycistil jsem i PC a nic se nezmenilo. Tarif mam Kombi Komplet 240+

 

Vsem diky za konkretni postupy, diky moc.

Petr

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Postup je jedinej - vydržet. Skoro všichni mají nějaký problémy a služba je zjevně nedodělek. Což tak ale holt bývá, taky proto je zatím gratis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Problem bude prave tym cistenim.Vymazes cookies HBO GO a pri kazdom prihlaseni ti to registruje zakazdym nove zariadenie.Najlepsie je sa vobec neodhlasovat ci uz z aplikacie HBO GO v smart TV alebo v PC a hlavne nemazat cookies.S Horizon GO nemam skusenost nakolko ho UPC SK neposkytuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže taky potvrzuji při zkoušení se přihlásit do HBO GO- hláška máte více zařízení kontaktujte operátora, do UPC horizont sesice dostanu (respektivě přihlásím přes moje UPC) přihlašuji se na webových stránkách, ovšem to je tak jediné... žádnou stanici nespustím protože se to vůbec nenačte.... Volal jsem na UPC prý se mi někdo během dne ozve a snad to dneska bude vyřešený. Tak nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi
:D Ale budes.Vzdy od prveho kazdy mesiac sa system obnovi a mozes pridat dalsie 4 zariadenia.Ale ked nechces cakat,skus kontaktovat UPC cez FB a mali by ti urobit refresh systemu,tak ako to urobili mne na zaciatku ako HBO GO spojazdnili a veselo som v nevedomosti mazal cookies.Opakujem,nemazat :!:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...