Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - Nefunguje Port Forwarding u některých portů


Návštěvník RainbowShaggy

Doporučené příspěvky

Návštěvník RainbowShaggy

Zdravím,

tak různě jsem se díval a nenašel jsem odpověď, proto se ptám zde.

No jde o to, že bych chtěl povolit určité porty na svém routeru, jeden z nich je 20 a další jsou pak třeba 27100 atd. A když tyhle ty porty povolím, tak prostě nefungují, nevím proč, ale pokud mám povolený porty třeba 80, 445 atd., tak tyhle porty fungují. Nevím proč to tak je. Kontroloval jsem to i podle stránky, která ukazuje, které porty mám otevřený a které ne. A říká mi to, že 20 a 27100 jsou zavřený, i když jsou v Routeru nastavený.

Díky moc za všechny odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

A jak jsou v tom routeru nastavený? Nějak mám takový tušení, že port forwarding příliš neovládáš, protože to není o nastavení portů, ale o jejich konkrétním směrování z WAN na danou IP adresu LAN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Když někdo napíše, že kdesi povoloval porty, tak už to naznačuje co jsem psal. Samozřejmě to tak být nemusí a třeba to ovládáš (pak je ovšem otázkou, proč sem vlastně dáváš ten dotaz). Každopádně překlápět porty ze stejnýho na stejnej není moc dobrý řešení a obvykle se to dělá tak, že si např. pro ftp nastavíš port 21000 > 21 TCP, takže pak se na ftp dostaneš zvenčí po zadání veřejný ip_adresa:21000 (a ještě je řešení v podobě DMZ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...