Přejít na obsah

Častý restart modemu


Návštěvník Timmy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Timmy

Zdravím ,

Mám modem ubee EVM 3200 (nedávno vyměněný za webstar) k tomu přes kabel připojený Wi-fi router TP-LINK WR 340G .Nedávno nám navyšovali rychlost a od té doby to začlo dělat. Pokaždé když se chci přes wi-fi připojit na notebooku musím restartovat modem a pak párkrát router abych se vůbec připojil. Když se připojím na Wifi na mobilu jde to bez problémů. Dále na PS3 když sem připojený přes síťový kabel tak stejný jak u notebooku musím oboje restartovat dokud se to nerozběhne. A když vypnu a zapnu PS3 nebo notebook tak musím celej proces restartování zase opakovat. Dále u stolního počítače mi to dřív šlo skvěle ale teď už musím každé ráno taky restartovat.

Nevíte čím by to mohlo být?

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Timmy

Kolem toho litru no... , rychlost mám 60 Mb , stahování 7 Mb

A ještě se zeptám, pár lidí co jim to upc navýšilo tak mají stejný problém problém jako já , a přitom než mi to navýšili tak to nedělalo.

Nemůže být problém ještě někde jinde ?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při vší úctě, co máš teď zapojený v domácí síti, to neni router, ale odpad :puker: i když 60 Mb/s neni kdovíjaká rychlost, tak nějakou základní propustnost to mít musí... když se podíváš do grafu, tak tp-link wr710n má propustnost na wan zoufalejch 36 Mb/s :puker: radši ani nedomejšlet, jak to musí vypadat s wr340g :?

http://www.smallnetbuilder.com/lanwan/r ... harts/view

1043nd je solidní volba i do budoucna 8) jenom teda v tom grafu je původní verze, to byla celkem plečka, současnej 1043nd má jeden z nejrychlejších procesorů, co tp-link dává

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wr1043 v2 je pecka, s openwrt udela 330 mbitu i s vynutou hw nat akceleraci (se zapnutou hw nat udela skutecne pres 900, ale ta funguje jen na originalnim firmwaru), 120 mbitu mi ve stejne mistnosti mi da i pres wifi a chytam ji z posledniho patra i dole na hristi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...